ثبت نام اکسچنج
اخبار

دهن‌کجی اقتصاد دیجیتال آلمان به آمریکا!

ایالات متحده که در سه ماهه اخیر همراه با آلمان در رتبه اول اقتصاد رمز ارزی جهان قرار داشت، در رتبه‌بندی جدید کوین کاب به مقام هفتم این لیست سقوط کرده و پس از شش کشور آلمان، سوئیس، استرالیا، امارات، سنگاپور و مالزی قرار گرفت.

بر اساس گزارش جدید کوین کاب، آلمان در سه ماهه سوم سال 2022 به مطلوب‌ترین اقتصاد رمز ارزی جهان تبدیل شده است. پس از آلمان در رتبه اول؛ سوئیس، استرالیا، امارات، سنگاپور و مالزی نیز به ترتیب در رتبه دوم تا ششم این لیست قرار دارند.

ایالات متحده آمریکا، دارنده مشترک جایگاه اول جهانی، از سه ماهه دوم سال تا به حال شش پله سقوط کرده و در رتبه هفتم برترین اقتصاد‌های ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است.

Coincub برای رتبه‌بندی اقتصاد کریپتو کشورها به عوامل مختلفی از جمله چشم‌انداز ارزهای محبوب، شفافیت قوانین مالیاتی رمز ارزها و وضوح ارتباطات نظارتی این حوزه توجه می‌کند.

اگرچه نمی‌توان گفت که کشور آلمان، بهشت مالیاتی جهان است، اما در هر حال یکی از قوی‌ترین سیستم‌های «مالیات سنتی» را در میان اقتصادهای ارز دیجیتال دارد که به هولدرهای بلندمدت رمز ارز پاداش می‌دهد.

قانون آلمان برای دارایی‌های ارزهای دیجیتال بیش از یک سال معافیت مالیاتی در نظر گرفته است.

USA به دلیل سیاست مالیاتی نامطلوب خود در حوزه رمز ارزها و عدم شفافیت در تنظیم مقررات به رتبه هفتم اقتصاد دیجیتال در جهان سقوط کرد.
با این حال، این گزارش تاکید می‌کند که ایالات متحده تنها کشوری است که اجازه می‌دهد بخشی از حقوق بازنشستگی کارمندان از جنس کریپتو باشد.
ناگفته نماند که آمریکا می‌تواند با تصویب برخی قوانین کلیدی در حوزه رمزارزها، تا سه ماهه آینده بهبود قابل توجهی در رتبه‌بندی اقتصاد ارز دیجیتال جهانی داشته باشد.

منبع: coincub.com
5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا