اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

روزانه هفت و نیم درصد نوسان تنها روی قیمت بیت کوین

وضعیت اقتصادی آمریکا سبب نوسان قیمت ۷/۵ درصدی روزانه بیت کوین است.

تلاش گاوها برای عبور قیمت بیت کوین از ناحیه مقاومت ۲۰ هزار دلاری تا‌کنون چندان کارساز نبوده است و با چشم برهم زدنی، خرس‌ها تمام تلاش‌‌های آنها را طی هفته‌های گذشته از بین برده‌اند. بیت کوین روزهاست که در کانال ۱۹ هزار دلار نوسان دارد و گفته می‌شود رکود بازارهای مالی آمریکا و شرایط متزلزل این کشور از نظر اقتصادی طی هفته‌های اخیر، سبب شده است که قیمت BTC هر ۲۴ ساعت چیزی حدود ۷/۵ درصد نوسان داشته باشد.

با این حال در هفته گذشته چند تحلیل‌گر سرشناس ارز دیجیتال اعلام کرده‌اند که احتمال شکسته شدن مقاومت ۲۰ هزار دلاری بیت کوین با‌توجه به شرایط بازار و نمودارها زیاد است. حتی یکی از آنها احتمال شروع رالی ۳۰ هزار دلاری در هفته‌‌های اخیر را نیز دور از ذهن نمی‌بیند.

 وضعیت اقتصادی ایالات متحده و خرید‌وفروش‌های هیجانی مردم این کشور، سبب شده است میزان نوسانات این بازار روی یک کانال قیمتی محدود شود. زیرا حجم دارایی‌های تزریق شده یا دارایی‌هایی که از بازار خارج می‌شوند تا حدودی در یک بازه مشخص است. این شرایط همواره سبب ایجاد یک روند نوسانی ثابت می‌شود.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در‌حال حاضر به ۹۱۱ میلیارد دلار رسیده و نرخ تسلط بیت کوین روی آن ۴۲/۷ درصد است.

 

5/5 - (1 امتیاز)

مهسا قنبری

من با تو می‌نویسم و می‌خوانم. نوشتن برای من بزرگ‌ترین مسیر پیشرفت در هر زمینه‌ای بوده است؛ هرگاه خواستم مطلبی را به‌خوبی بیاموزم، شروع به نوشتن آن کردم. بنابراین تصمیم گرفتم با نوشته‌هایم به دیگران نیز بیاموزم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا