ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

قیمت بیت کوین شاید به ۳۵ هزار دلار برسد اما خیلی زود نه!

گفته می‌شود با‌توجه به رسیدن دوباره قیمت بیت کوین به کانال ۳۰ هزار دلار، احتمال بازگشت قیمت به کانال ۳۵ دلار وجود دارد.

ورود به کانال ۳۰ هزار دلاری همچنین می‌تواند نشانه‌ای از تثبیت قیمت این ارز دیجیتال طی روزهای آتی باشد.

اما گفته‌های کارشناسان و شرایط کلی بازار حاکی از این است که بازگشت قیمت بیت کوین به کانال ۳۵ هزار، دلار طی یک روند سریع و نمودار “V” شکل نخواهد بود.

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در روز گذشته شرایط نسبتا پایدار و مساعدی را بر‌خلاف روزهای قبل آن تجربه کردند.

این شرایط نشان می‌دهد که حجم ترس سرمایه‌گذاران از نابودی کامل ارزش بیت کوین کاهش داشته و تبعات شرایط کاهش ارزش ارز دیجیتال ترا (LUNA) نیز کمی فروکش کرده است.

با آن‌که اصلاحات قیمتی شدیدی را طی روزها و هفته‌های اخیر شاهد بودیم، اما گاوها باز توانستند قیمت بیت کوین را به‌سطح قابل قبول ۳۰ هزار دلار برسانند. اگر به‌خاطر داشته باشید در شرایط صعودی بازار در سال ۲۰۲۱ چندین بار از این سطح دفاع شده است.

دیوید لیفچیتز (David Lifchitz) از مدیران ارشد شرکت سرمایه‌گذاری ExoAlpha، گفت: سقوط بیت کوین به کانال ۲۶ هزار دلار در روز گذشته قابل انتظار بود.

لیفچیتز که در ماه می سال ۲۰۲۱ با سقوط ارزش بیت کوین به زیر سطح ۲۸ هزار دلار، گفت: «این آخرین مردی بود که چشم به را بیت کوین ایستاده بود» (کنایه به ارزان‌تر نشدن قیم بیت کوین از این رقم)؛ حالا معتقد است کانال ۲۶ هزار دلار برای بیت کوین به‌دلیل خبرهای عجیب و نسبتا بد منتشر شده پیرامون این ارز طی روزهای اخیر، محتمل بوده است.

او این نقطه را مکانی ایده‌آل برای ورود به رالی ۳۵ هزار دلاری می‌داند؛ اما معتقد است که نباید چشم به‌راه بیت کوین ۶۰ هزار دلاری در مدت زمان کوتاه بود و فعلا هدف ۳۵ هزار دلار است.

یکی از تحلیلگران مطرح بازار که با نام مستعار رکت کاپیتال (Rekt Capital)، در توییتر شناخته می‌شود، گفت: بیت کوین باید محدوده ۲۸،۶۰۰ دلار را به‌عنوان یک نقطه مقاومت بداند و از این نقطه شروع به افزایش به سمت ۳۲ دلار کند. او معتقد است این شرایط مورد نیاز برای افزایش قیمت بیت کوین است.

کاپیتال در ادامه توییت خود نوشت: با‌توجه به نوسانات تاریخ بازار بیت کوین، افزایش قیمت در قالب یک نمودار “V” شکل و با سرعت اتفاق نخواهد افتاد. 

او همچنان ادامه داد که هرچند بسیاری از تحلیل‌گران بر این باورند که بازار همچون شرایط نزولی سال ۲۰۲۰ نوسانات متعددی خواهد داشت، اما دامنه‌های نوسان بسیار طولانی‌تر از آن دوره خواهند بود و نوسان چندانی در ارزش بازار BTC‌ و آلت کوین‌‌ها شاهد نخواهیم بود.

4.3/5 - (17 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا