ثبت نام اکسچنج
اخبار

تأثیر رنگ پوست در پذیرش ارز دیجیتال!

بر اساس نظرسنجی جدیدی که توسط شرکت فین‌تک Plaid مستقر در سانفرانسیسکو ایالت متحده منتشر شده است، نزدیک به نیمی از سیاهپوستان آمریکا معتقدند که دسترسی رمزارزها نسبت به سیستم مالی سنتی بیشتر است. اما در مقابل، کمتر از یک سوم سفیدپوستان USA با این موضوع موافق هستند.

نتایج بدست آمده از نظرسنجی پلید، نشان می‌دهد که 46 درصد از سیاه‌پوستان و 44 درصد از اسپانیایی‌های ایالت متحده معتقدند که ارز دیجیتال نسبت به اقتصاد سنتی آسان و سریعتر است، در حالی که این رقم در سفیدپوستان تنها 29 درصد است.

از افراد نظرسنجی‌شده سؤال شد که “آیا معتقدند ارزهای دیجیتال بر امور مالی آینده آنها تأثیر می‌گذارد یا خیر”؛ نتیجه این بود که، 54 درصد از اسپانیایی‌ها و 43 درصد از سیاهپوست‌ها به این پرسش پاسخ مثبت دادند. مجدداً، درصد سفیدپوستان موافق، کمتر از رنگین‌پوستان و در حدود 33 درصد بود.

در سال‌های اخیر مشاهده کردیم که رنگین‌پوستان آمریکایی، نقش پررنگی در پذیرش عمومی ارزهای دیجیتال ایفا کرده‌اند.
برای مثال می‌توان به مصاحبه اخیر Suresh Kumar، مدیر ارشد رنگین‌پوست بخش فناوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت، اشاره کرد که وی در آن علاوه بر استقبال از سیستم‌های پرداخت‌ دیجیتال، نقش کلیدی ارزهای دیجیتال در این کمپانی را متذکر شد.

منبع: theblock.co / beincrypto.com
5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا