ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

افزایش توجه به پروژ‌ه‌های DAO و رشد شدید قیمت ApeCoin

به گزارش رسانه خبری دیکریپت، در روز پنجشنبه گذشته (28 آوریل 2022)، افراد زیادی از پروپوزال‌‌ها و پیشنهادات جدید ایپ دائو استقبال کرده‌اند؛ که این موضوع باعث افزایش قیمت قابل توجه و ناگهانی در توکن ایپ کوین (APE)، که در پروژه‌های غیرمتمرکز  ApeDAO استفاده می‌شود، گردیده است.

رشد قیمت ایپ کوین

بر اساس داده‌های منتشر شده در سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، این رشد قیمت در بیست و چهار ساعت اول تا 7 درصد نیز افزایش پیدا کرده و ایپ کوین تا 27 دلار نیز خرید و فروش شد. پس از آن نیز قیمت این ارز دیجیتال مقداری کاهش یافته و تا حدود 22 دلار معامله شد.

این در حالی است که هر یک واحد از این توکن، تا تاریخ 27 آوریل ارزشی کمتر از 20 دلار  داشت و این قیمت بالاترین قیمت ایپ کوین Apecoin از زمان اوج قیمت 39 دلاری آن در ابتدای رونمایی (مارس 2022) تا به امروز است.

ApeCoin and DAO

ایپ کوین (APE)، توکن نسبتاً جدیدی است که برای استفاده در محصولات و پروژه‌‌های زیرمجموعه ApeCoin DAO به وجود آمد. “ایپ کوین دائو” در واقع یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار  غیر رسمی است، که مرتبط و متصل  به کلکسیون‌ NFT معروف و موفق Bored Ape Yacht Club یا همان میمون‌های کسل است.

مارکت کپ این توکن موفق و ترند در هفته گذشته در حدود 67 درصد افزایش یافته است که تمایل و استقبال افراد به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مرتبط با این میمون‌های گران قیمت را نشان می‌دهد.

برخی معتقدند که پروژه ایپ BAYC و تمام محصولات غیرمتمرکز مرتبط با آن، در آینده نزدیک رشد قابل توجهی را مشاهده می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری دیجیتال است.

مشارکت در جامعه گوریل‌های کسل!

به علت اینکه ایپ کوین یک توکن حاکمیتی است، کاربران می‌توانند در رأی‌گیری‌های پروپوزال‌های مختلف موجود در ApeDAO شرکت کرده و پروپوزال‌های خود را نیز در این پلتفرم ارائه کنند.

برای مشارکت در جامعه گوریل (Ape) نیاز است تا مقداری از توکن‌های آن (ApeCoin) را خریداری کرده و هولد کنید. در حال حاضر سه پروپوزال در بخش پیشنهادات ارتقای Ape وجود دارند که در تاریخ 4 مه 2022 بسته خواهند شد.

  • پروپوزال‌های AIP-21 و AIP-22، تغییراتی را برای قابلیت استیکینگ توکن ایپ کوین ارائه کرده‌اند.
  • پروپوزال AIP-7 نیز، که کمتر از دو پروپوزال قبل، به موارد فنی اشاره دارد، راهکارهایی را برای فرموله کردن گفتگوهای درون سازمانی DAO ارائه کرده است
به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا