ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار بیت کوین

بیت کوین 100000 دلاری یا بیت کوین 12000 دلاری، مسأله این است!

بیت کوین به مرحله‌ای رسیده است که نمی‌توان صراحتاً درباره آینده کوتاه‌مدت آن صحبت کرد. برخی تحلیلگران بیت کوین را نزولی و برخی دیگر آن را صعودی می‌دانند. اما واقعاً بازار خرسی فعلی کریپتو تا چه زمانی ادامه دارد؟

برخی از استراتژیست‌ها و تحلیلگران ارز دیجیتال از جمله گَرِت سولووِی (Gareth Soloway) بر این باورند که با توجه به حداکثری شدن شاخص قیمت دلار و رسیدن آن به اوج قیمت 20 سال گذشته، قیمت دارایی‌های دیجیتال از جمله بیت کوین تا 12000 دلار نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

از دیگر تحلیلگران خرسی بیت کوین می‌توان به نیکولاس مرتن (Nicholas Merten)، مؤسس دیتادش(DataDash)، اشاره کرد که اعتقاد دارد در صورت ریزش قیمت بیت کوین به پایین‌تر از کانال 19000 دلار، بیت کوین 14000 دلاری را نیز خواهیم دید؛ چرا که در حال حاضر بیت کوین به مقاومت قدرتمند 200 هفته‌ای خود رسیده است و باتوجه به تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال بازار Bitcoin، شکستن این سطح مقاومت بسیار دشوار خواهد بود.

از طرف دیگر برخی از کمپانی‌های قدرتمند و فعال در حوزه کریپتو، از جمله MicroStrategy، در 50 روز گذشته بیش از 300 واحد بیت کوین خریداری کرده است که میانگین قیمت این BTCهای خریداری شده کمی کمتر از 20000 دلار است! این اقدام می‌تواند نشان از امیدواری شدید مایکرواستراتژی به بالا رفتن قیمت بیت کوین و عدم ریزش آن تا زیر 19.851 دلار داشته باشد.

مجموع بیت کوین‌های مایکرواستراتژی به 130 هزار بیت کوین می‌رسد که مجموع قیمت خرید این دارایی‌های بیت کوینی، حدود 4 میلیارد دلار است. با توجه به قیمت فعلی بیت کوین که 19000 دلار است، این کمپانی با 1.5 میلیارد دلار ضرر، همچنان به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا