ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

بیت کوین و اتریوم در کف قیمت دوماهه خود!

بر اساس اطلاعات مندرج در CoinGlass و با توجه به روند قیمت بازار رمز ارزها، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) دو طلایه‌دار بازار ارز دیجیتال در جهان، اکنون کف قیمت دوماهه خود را تجربه می‌کنند.

در روزی که گذشت شاهد ریزشی نه چندان کوچک در قیمت بیت کوین و اتریوم بودیم که در نتیجه آن، صدها میلیون دلار (حدود 377 میلیون دلار) از دارایی معامله‌گران معاملات آتی لیکوئید شده است.

بخش عمده این دارایی‌های لیکوئید شده نیز مربوط به معاملات اتریوم (165 میلیون دلار) و بیت کوین (77 میلیون دلار) بوده است.

در 24 ساعت گذشته، بیشترین میزان لیکوئید شدن در یک معامله صرافی بیت مکس (BitMEX) رخ داد که طی آن 10 میلیون دلار سرمایه تبدیل به لیکوئیدیتی شد!

 

قیمت اتریوم با یک کاهش 10.5 درصدی به پایین‌ترین قیمت دوماه گذشته (1300 دلار) و قیمت بیت کوین با کاهشی 8 درصدی به پایین‌ترین قیمت سه ماه گذشته خود (18271 دلار) رسید.

به این ترتیب می‌توان گفت در امروز کف‌های قیمتی دوماهه و سه ماهه اتریوم و بیت کوین را شاهد بوده‌ایم که ممکن است ارزش این دو رمز ارز محبوب در روزهای آتی حتی از این کف نیز پایینتر آمده و کف‌های قیمت جدیدی را بسازد.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا