ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

چارلز هاسکینسون، کاردانو را وارد دنیای واقعی کرد!

چارلز هاسکینسون که در حال آماده شدن برای افتتاحیه بزرگ رستوران جدید خود است، اظهار داشت که رستوران و ویسکی بار او، پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را نیز از مشتریان می‌پذیرد و بدیهی است که کاردانو اولین انتخاب او در این زمینه خواهد بود

در 22 ژوئن 2022، چارلز هاسکینسون با انتشار یک تیزر توییتی در صفحه توییتر خود، از افتتاح رستوران نسی و یک سالن ویسکی (Nessie’s restaurant and a whiskey lounge) در ویت‌لند، شهری که هاسکینسون در آن زندگی می کند، خبر داد.
این انتخاب تجاری کنجکاوی برخی از طرفداران هاسکینسون را برانگیخت، چراکه «رستوران‌داری» و «توسعه ارزهای دیجیتال» فیلدهایی هستند که اغلب با یکدیگر تلاقی چندانی ندارند.

haskinson tweet about cardano
تأیید پذیرش کاردانو در رستوران هاسکینسون در پاسخ به سوال یک کاربر توییتر

همچنین باید بدانید که دلیل اصلی راه‌اندازی این رستوران، نبودِ گزینه‌های بهتر سرمایه‌گذاری اقتصادی در شهرهای مجاور مزرعه‌ی هاسکینسون بود.
در طی این اطلاعیه، هاسکینسون تأیید کرد که رستوران او با رمز ارزها سیاستی دوستانه خواهد داشت و از آنها پشتیبانی خواهد کرد؛ وی اخیراً نیز این ادعا را مجدداً مطرح کرده است.
برخی از کاربران پیشنهاد کرده‌اند که هاسکینسون باید به گزینه‌های پرداخت دیگری که مبتنی بر کاردانو هستند، از جمله استیبل کوین DJED، نیز فکر کند.
با پیاده‌سازی این استیبل کوین در کسب‌وکار، هم‌بنیان‌گذار کاردانو می‌تواند بلافاصله پس از راه‌اندازی کامل آن، یک مورد استفاده واقعی برای این دارایی ایجاد کند.

در طول سال گذشته، اکوسیستم کاردانو شاهد رشد تصاعدی تعداد راهکارها و موارد استفاده جدید دارایی‌های خود بود و حال این شبکه برای پیاده‌سازی NFT‌ها نیز کاملا آماده شده است.

منبع: u.today
5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا