ثبت نام اکسچنج
اخبار

شروع فعالیت صرافی کوین بیس در سنگاپور!

به گزارش خبرگزاری رویترز، کوین‌بیس (Coinbase) به عنوان بزرگترین صرافی ارز دیجیتال فعال در ایالات متحده، اعلام کرد که از بانک مرکزی سنگاپور برای ارائه خدمات پرداخت در محدوده شهری این کشور، تأییدیه دریافت کرده است.

تأئیدیه اولیه‌ای که بانک مرکزی در سال گذشته به شرکت‌های فعال در حوزه رمز ارز ارائه کرد، به این معنی است که افراد مستقل و مؤسسات می‌توانند از خدمات پرداخت ارز دیجیتال استفاده کرده و این شرکت‌ها توسط بانک مرکزی با توجه به قوانین خدمات پرداخت آن، مدیریت خواهند شد.

کوین بیس در بیانیه‌ای که آن را “نقطه عطفی مهم” خواند، اعلام کرد که در حال پررنگ‌کردن حضور خود در سنگاپور بوده و در حال حاضر نزدیک به 100 کارمند در این کشورهای حوزه جنوب شرقی آسیا دارد. طبق این اعلام، در این منطقه مهندسان محصول، بیشترین تعداد کارمندان کوین بیس را تشکیل می‌دهند.
حسن احمد، مدیر منطقه‌ای کوین بیس در جنوب شرقی آسیا گفت:
«ما سنگاپور را به عنوان یک بازار استراتژیک و مرکزی جهانی برای فناوری وب‌3 می‌بینیم.»

در سال 2020 حدود 180 شرکت فعال در زمینه ارز دیجیتال، تحت یک سازمان جدید برای دریافت مجوز استفاده از کریپتو در پرداخت‌ها به اداره پول سنگاپور درخواست دادند.
کشور سنگاپور 17 تأییدیه و مجوز اساسی را پس از بررسی‌های دقیقی که بخشی از آن تا امروز نیز ادامه داشته است، ارائه کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا