ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

به‌دنبال روشن‌شدن وضعیت مالیات در هند، کوین‌بیس قصد ورود هر چه بیشتر به بازار ارزهای دیجیتال هند دارد

بخش سرمایه‌گذاری صرافی بزرگ ارز دیجیتال کوین‌بیس، یعنی Coinbase Ventures از برنامه خود برای سرمایه‌گذاری یک میلیون دلار در ارزهای دیجیتال و پروژه‌های وب3 هندی خبر داد.

مدیرعامل کوین‌بیس، برایان آرمسترانگ (Brain Armstrong) از تصمیم بازوی سرمایه‌گذاری این صرافی برای حضور در فضای ارزهای دیجیتال و فناوری وب3 هند در راستای کمک به رسیدن به اهداف مالی و اقتصادی خود را طی یک پست بلاگ رونمایی کرد.

این سرمایه‌گذاری به‌صورت ملاقات حضوری با فعالان انجام شده و رویداد مربوطه نیز در 8 آوریل امسال در شهر بنگالرو با همکاری با Builders Tribe برگزار خواهد شد؛ در ادامه Belief DAO نیز جایزه‌ای 25,000 دلاری را ترتیب داده است. افزایش علاقه به سرمایه‌گذاری در فضای ارزهای دیجیتال هند را می‌توان در روشن‌شدن وضعیت مالیات و قانونی این فضا، در ادامه وضع قوانین مربوطه جست‌وجو کرد.

بر اساس این قانون که از ابتدای ماه جاری میلادی عملی شده است، شهروندان هندی ملزم به پرداخت 30 درصد مالیات برای سودهای دریافتی از بازار ارزهای دیجیتال خواهند بود. همچنین، سرمایه‌گذاران این بازار نیز نمی‌توانند از ضررهای متحمل‌شده در این فضا برای خنثی‌کردن سودهای خود و عدم پرداخت مالیات استفاده کنند.

پارین لاتیا (Pareen Lathia)، هم‌بنیان‌گذار شرکت Builders Tribe، طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری کوین تلگراف در مورد قدرت برهم‌زنندگی وب3 گفت که شرکت‌های هندی برای جهانی‌شدن آماده و هیجان‌زده هستند. او در مورد تأثیر قانون جدید بر میزان سرمایه‌گذاری خارجی افزود: «قانون مالیات تنها یک قدم مثبت است. این یک تغییر الگوست و قوانین در حال همگام‌سازی خود هستند.»

با اینکه وزیر دارایی هند از تصمیم خود برای بازبینی قانون جدید طی ماه‌های آینده خبر داده، فرصت سرمایه‌گذاری کوین‌بیس به این بازار حدود 110 ثبت‌نامی داشته است.

بر اساس گفته‌های آرمسترانگ، کوین‌بیس قبلاً 150 میلیون دلار در فضای ارزهای دیجیتال و وب3 هند و سرمایه‌گذاری کرده و قصد دارد هزار کارمند را به بخش فناوری کوین‌بیس در هند اضافه کند.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا