ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوینکیف پول ها

کیف پول کوین بیس هزاران توکن را به فهرست خود اضافه کرد…

کیف پول صرافی مطرح کوین بیس (Coinbase Wallet) به‌تازگی شبکه‌های ارز دیجیتالی بایننس چین (BNB Chain) و آوالانچ (Avalanche)‌ را نیز به فهرست شبکه‌هایی که از آنها پشتیبانی می‌کند، اضافه کرده است. افزودن این شبکه‌ها، فضای معاملاتی صرافی غیر‌متمرکز (DEX) این والت ارز دیجیتال را به‌طور قابل توجهی افزایش خواهد داد.

 

کیف پول کوین بیس که قبل از این تنها از شبکه‌های اتریوم (Ethereum) و پالی‌گان (Polygon) پشتیبانی می‌کرد، در حال حاضر و با افزودن بلاکچین‌های بایننس چین و آوالانچ تعداد شبکه‌هایی که از آنها پشتیبانی می‌کند را به ۴ شبکه رساند و تعداد کوین‌ها و توکن‌هایی که در این بستر قابل معامله هستند را به‌طور قابل توجهی افزایش داد. این کیف پول در حال حاضر با این ترفند میان رقبای خود برتری قابل توجهی کسب کرده است.

کسانی که از این والت برای ذخیره دارایی‌های خود استفاده می‌کنند با به‌روز‌رسانی اخیر آن به یک صرافی غیر‌متمرکز گسترده در محل ذخیره دارایی‌های ارز دیجیتال خود دسترسی خواهند داشت. کاربران Coinbase Wallet می‌توانند از طریق صرافی غیر‌متمرکز (DEX) آن به‌راحتی مبادلات خود را در این ۴ شبکه بلاکچینی انجام دهند. 

اما لازم به‌ذکر است قابلیت پل بلاکچینی (Bridge Blockchain) هنوز در کوین بیس والت فعال نشده است و امکان ارتباط میان این شبکه‌ها در نتیجه انتقال کوین‌ها و توکن‌‌ها به بلاکچین دیگر فراهم نیست.

در صرافی کوین بیس تنها امکان خرید‌وفروش ۱۷۳ ارز دیجیتال فراهم است و می‌توان حدس زد جذابیت DEX کیف پول ارز دیجیتال کوین بیس به‌مراتب بیشتر از صرافی اصلی باشد. به‌همین خاطر پس از اعلام این خبر توسعه‌دهندگان صرافی کوین بیس اعلام کردند به‌زودی و در ماه‌های پیش‌رو امکان انجام مبادلات را در شبکه‌های متنوع‌تری فراهم خواهند کرد.

در ادامه این توضیحات نیز آمده که توسعه‌دهندگان این صرافی، علاوه‌بر گسترش شبکه‌های معاملاتی در‌حال برنامه‌ریزی برای اجرا فناوری پل ارتباطی بین بلاکچین‌ها هستند تا امکان جابه‌جایی کوین‌ها و توکن‌ها در بلاکچین‌های مختلف در این صرافی فراهم شود.

اعلام شده که این پل بین زنجیره‌ای در آغاز کار در دسترس عده محدودی از کاربران صرافی کوین بیس قرار خواهد گرفت و به‌مرور زمان این قابلیت برای تمامی کاربران فعال خواهد شد. پس از آن هم کیف پول و مرورگر Web3 برای اپلیکیشن موبایل صرافی کوین بیس ارائه می‌شود.

با همه این‌ها در‌حال حاضر کیف پول ارز دیجیتال کوین بیس چند قدم از این صرافی بزرگ آمریکایی جلوتر است و گوی رقابت در دستان اوست و قطعا تا زمانی که صرافی کوین بیس این فرایندها را پیاده‌سازی و ارائه کند، کاربران بسیاری جذب DEX کوین بیس والت خواهند شد.

 

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا