ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

رشد دوج کوین همزمان با حمایت ایلان ماسک از این میم کوین!

همزمان با ادامه‌داربودن وضعیت نزولی بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین و اتریوم هر کدام کاهش 30 درصدی را تجربه کرده و بازار ارزهای دیجیتال با ثبت ارزش بازار (Market Cap) 830 میلیارد دلاری، همچنان روند کوچک‌تر شدن خود را ادامه می‌دهد. علی‌رغم تمام این شرایط اما، ایلان ماسک اعلام کرده که دست از حمایت از دوج کوین برنخواهد داشت.

این حمایت از طرف ثروتمندترین فرد جهان باعث شد تا دوج کوین افزایش قیمت 8 درصدی را تجربه کرده و به قیمت 0.058 برسد.

دیروز بود که ایلان ماسک در توییت کوتاهی نوشت: «همچنان از دوج کوین حمایت خواهم کرد.» در ادامه نیز ماسک در پاسخ به کامنت یک کاربر مبنی‌بر ادامه‌دادن خرید دوج کوین نوشت: «به خرید ادامه می‌دهم.»

مسلماً قیمت 5.8 سنت فاصله بسیار زیادی از اوج قیمتی دوج کوین (ATH)، یعنی 72 سنت دارد؛ قیمتی که در ادامه مطرح‌شدن نام دوج کوین در برنامه SNL پارسال ثبت شده بود و توانست برای هولدرهای دوج کوین سود بسیار مناسبی را رقم بزند.

 

همه می‌دانیم که ایلان ماسک بزرگترین حامی دوج کوین است و از آوریل سال 2019 حمایت رسمی خود از این میم کوین را اعلام کرده است. از آن زمان تا کنون هر توییت ایلان ماسک توانسته تأثیر شگرفی بر دوج کوین گذاشته و منجر به افزایش یا کاهش قیمت آن شود. در حقیقت، به گزارش خبرگزاری دی‌کریپت (Decrypt) پس از هر توییت ایلان ماسک در مورد دوج کوین، جست‌وجوی کاربران در خصوص این ارز دیجیتال در گوگل افزایش چشمگیری را تجربه می‌کند.

همچنین، این خبرگزاری در ماه می سال 2021 گزارش داد که توسعه‌دهندگان دوج کوین نیز در حال همکاری با ایلان ماسک هستند تا ویژگی‌ها و مواردی را که ثروتمندترین فرد جهان مد نظر دارد در کد دوج کوین وارد کنند.

در ماه‌های اخیر نیز ایلان ماسک همگام با مارک کوبان (Mark Cuban) دست به ترویج استفاده از دوج کوین به‌عنوان یک روش پرداخت زده‌اند که منجر به افزایش کاربرد و استفاده از این ارز دیجیتال محبوب شده است.

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا