ثبت نام اکسچنج
اخبار آلت کویناخبار

آینده دوج کوین از نظر حرفه‌ای‌های کریپتو!

بر اساس یک نظرسنجی از حرفه‌ای‌های عرصه ارز دیجیتال که توسط وب‌سایت Finder برگزار شد، متخصصان و تحلیلگران خبره رمز ارز، اعتقاد دارند که ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) آینده خطرناک و پرریسکی خواهد داشت و ارزش آن به تدریج کاهش خواهد یافت.

بیش از نیمی از افراد نظرسنجی شده اعتقاد دارند که این پروژه در نهایت شکست خواهد خورد و یک چهارم آنها نیز زمان این شکست را تا سال 2024 میلادی پیش‌بینی کرده‌اند.

در میان این افراد، «کِوین هی» مدیر اجرایی یک شرکت فینتک ابری موفق به نام CloudTech با طعنه به میم کوین بودن DOGE اظهار داشت که بوجود آمدن دوج کوین در اصل یک شوخی بزرگ بوده است!

افراد دیگری مانند Walker Holmes، که مؤسس یک پروژه NFT به نام MetaTope است، به کاربردی و مفید نبودن دوج کوین اشاره کرده و تنها مزیت آن را جامعه مشارکت‌کنندگان وسیع آن دانستند.

به نظر می‌آید دوج کوین باید فکری به حال نقشه راه و اهداف خود داشته باشد و جایگاه خود را در زندگی بشر امروزی پیدا کند، چراکه در غیر اینصورت تنها فردی که از آن حمایت خواهد کرد پدرخوانده‌اش (ایلان ماسک) و دنبال‌کنندگان او خواهند بود!

منبع:

https://cryptonews.com/news/dogecoin-is-heading-to-zero-according-to-industry-panel.htm

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا