ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

سنگاپور و کره جنوبی به دنبال لوکیشن دوکوان!

دوکوان که بر اساس اطلاعات رویترز، در حال حاظر تحت تعقیب دولت کره جنوبی است، بیان کرده است که موقعیت جغرافیایی خود را در اختیار دوستان و آشنایان، افرادی که با او قرار ملاقات دارند و بازی‌های وب3 مبتنی بر لوکیشن قرار می‌دهد؛ اما دلیلی نمی‌بیند که دولت از موقعیت فعلی او اطلاعی داشته باشد!

دوکوان (Do Kwon) که مؤسس ترافورم لبز (Terraform Labs) بوده و بسیاری وی را مسئول اصلی خسارات وارد شده به هولدرهای ترا (Terra) می‌دانند، در روز گذشته اعلام کرد که قصد فرار از هیچ مسئول یا ارگانی را نداشته و مخفی نشده است.

در حالی که محل اقامت فعلی دوکوان هنوز نامشخص است، مقامات کره جنوبی سفرهای وی را محدود نموده، دستور دستگیری وی را صادر کرده و قصد فریز کردن پاسپورت وی را نیز دارند.

این اقدامات در حالی صورت می‌گیرد که چهار ماه از سقوط استیبل کوین ترا (USTC) و از دست رفتن 40 میلیارد دلار سرمایه هولدرهای این شبکه گذشته است. لازم به ذکر است که این اتفاق، تأثیر منفی زیادی نیز بر بازار ارز دیجیتال سال جاری داشت.

 

دوکوان در یک توییت اظهار داشت که در حال فرار نیست و او آماده همکاری با هر ارگان دولتی که قصد برقراری ارتباط با وی را دارد، است.

این توییت دو کوان، در پاسخ به اظهارات مقامات سنگاپور مبتنی بر عدم حضور وی در این کشور بوده است.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا