ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

شکایت کارمندان اخراجی توییتر از مدیر تازه‌وارد!

هنوز چند روز از نشستن ایلان ماسک بر صندلی مدیریت توییتر نگذشته است که تعداد زیاد از کارکنان این پلتفرم خبری، نامه اخراج خود را دریافت کرده‌اند و این موضوع باعث واکنش شدید آنها شده است.

ایلان ماسک با ورود رسمی خود به شبکه اجتماعی توییتر و در دست گرفتن مدیریت آن فضای این پلتفرم مجازی و اجتماعی را نیز طوفانی کرد!
همانطور که انتظار می‌رفت، به محض ورود ایلان ماسک، تغییرات زیادی در توییتر ایجاد شد که از مهمترین آنها شروع اخراج شدن تعداد زیادی از کارمندان توییتر است که بر اساس آمار مندرج در کوین تلگراف، شمار آنها به 3500 نفر نیز خواهد رسید!
حال؛ کارمندان توییتر در اعتراض به این تصمیمات، از ایلان ماسک شکایت کرده‌‌اند و اظهار داشتند که وی اطلاعات کافی برای اخراج کارمندان این بستر اجتماعی را نداشته و حذف کردن سریع این افراد، تصمیمی غیرمنطقی و ناعادلانه است.
توییتر که بالغ بر 7500 کارمند دارد، بر اساس برنامه‌های مدیر جدید، تا 50 درصد از کارمندان خود را از درست خواهد داد!

از تصمیمات عجیب دیگر ایلان ماسک، اعلام شروع ساخت کیف پول ارز دیجیتال twitter در هفته گذشته و متوقف شدن این برنامه در روز گذشته و کمتر از یک هفته است! این توقف ساخت والت رمز ارز توییتر باعث کاهش 8 تا 10 درصدی دوج کوین شد و علت اصلی این وقفه نیز نامشخص است.

جالب‌تر این که به نقل از نشریه پیپل، بلافاصله پس از شروع رهبری توییتر توسط Elon Musk، اکانت امبر هرد، (همسر سابق Johnny Depp) که در سال‌های 2016 تا 2018 با ایلان ماسک نیز در رابطه بود، ناپدید شده و خانم بازیگر، تا کنون هیچ توضیحی نیز در این‌باره نداده است! برخی معتقدند که ایلان ماسک صفحه شخصی امبر هرد (@realamberheard) را پاک کرده است و برخی دیگر نیز می‌گویند که Amber Heard، خود توییتر را ترک کرده است.

باید دید ادامه مسیر مدیریت توییتر توسط ماسک به کجا ختم خواهد شد و او این 44 میلیارد دلار را با چه هدفی خرج کرده است!

منبع : cointelegraph.com / people.com / coindesk.com
5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا