ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

مشارکت FTX وTomorrowland، آینده‌سازان فستیوال‌های موزیک و وب3

بر اساس اطلاعات سایت دیلی کوین، FTX Europe و Tomorrowland همکاری جدیدی را برای ساختن آینده وب3 و فستیوال‌های موزیک تشکیل دادند.

دیلی کوین خبر از این داد که FTX Europe به عنوان مجموعه وابسته به اکسچنج بین‌المللی موفق FTX در اروپا، در ابتدای هفته اعلام کرد که قصد دارد تا با مجموعه برگزار‌کننده فستیوال‌های جهانی Tomorrowland همکاری کرده و آینده وب3 و NFTها را دچار تحول کنند.

به گفته سم بنکمَن، مدیریت عامل و مؤسس FTX، این بسیار جالب توجه است که همواره شاهد ترکیب شدن ارزهای دیجیتال با موزیک و ایونت‌های مختلف هستیم. ما مفتخریم که با تومورو‌لند مشارکت داریم تا از ابتکارات وب3، NFT و ارز دیجیتال آنها پشتیبانی کنیم و به این ترتیب رویدادهای بسیار خاص و جادویی آنها را به دنیای مجازی بیاوریم. ما همچنین بر این عقیده خود پافشاری داریم که جامعه، دسترسی، شفافیت و پایداری فاکتورهای اساسی برای ساختن فردایی بهتر است.

این مأموریت صرافی FTX به شرکت‌کنندگان Tomorrowland در زمستان امسال این امکان را می‌دهد تا با یک روش جذاب و خلاقه جدید به ایونت‌ها دسترسی پیدا کنند.

این مشارکت شروعی برای یک همکاری طولانی مدت بین FTX اروپا و Tomorrowland خواهد بود و بهترین قابلیت‌های وب3 را به ایونت‌های آینده آنها از جمله فستیوال سالانه بلژیک، فستیوال زمستانی و فستیوال دیجیتال جهانی اهدا جوایز تومورولند خواهد آورد.

این همکاری شامل انواع مختلفی از برنامه‌های مبتنی بر Web 3 (وب 3) و فناوری بلاکچین شامل توکن‌های غیرمثلی ایونت‌های حوزه هنر، موسیقی و فروش بلیط‌ در فضای متاورس و پرداخت‌های ارز دیجیتال است.

در نتیجه این همکاری طرفداران Tomorrowland قادر خواهند بود تا دارایی‌های دیجیتال این مجموعه را بدست ‌آورده و یا خریداری کنند.

مایکل بیرز، مؤسس فستیوال بزرگ جهانی اظهار کرد:

“از روز اول در خون و DNA تومورولند بوده است که هرگز دست از گسترش مرزهای خلاقیت و نوآوری نکشیم و برای مردم فردا، که جامعه جهانی ما هستند، لحظاتی مهم و تجربیاتی بسیار منحصر به فرد ایجاد کنیم. سیر تکامل وب3 فرصت‌های بسیار زیادی را برای تخیلات نامحدود ما و همچنین محکم کردن اتحاد جامعه‌مان در سال‌های آینده ممکن می‌سازند.”

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا