ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

کاربران با سوزاندن توکن‌های شیبا اینو می‌توانند درآمد غیرفعال داشته باشند!

میم‌کوین معروف شیبا اینو (SHIB) برای کاهش موجودی این توکن یک پورتال توکن‌سوزی راه‌اندازی کرده که علاوه‌بر توکن‌سوزی، امکان دریافت درآمد غیرفعال را نیز برای کاربران فراهم می‌کند.

بر اساس گفته‌های تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو در وبسایت خود، این پورتال صرفاً برای کمیاب‌تر شدن شیبا ایجاد شده تا شیبا را «به بهترین ارز دیجیتال تاریخ» تبدیل کند.

شایان ذکر است که این پورتال توسط تیم شیبا اینو و با همکاری Ryoshis Vision (RYOSHI) راه‌اندازی شده است. رایوشی نیز یک پروژه دیفای بر پایه شبکه بلاکچینی اتریوم است که قصد دارد به رشد اکوسیستم شیبا (SHIB) کمک کند.

در این پورتال کاربران اقدام به سوزاندن توکن‌های شیبای خود می‌کنند؛ ممکن است سوال کنید منظور از «سوزاندن توکن» چیست؟

سوازندن توکن به فرآیندی غیرقابل برگشت اشاره دارد که طی آن بخشی از موجودی یک توکن به آدرسی ارسال می‌شود که هیچکس به آن دسترسی ندارد. بدین ترتیب توکن سوزانده‌شده کاملاً از دسترس خارج شده و با تغییر تعادل میان عرضه و تقاضا، قیمت آن توکن بالاتر می‌رود.

این پورتال قرار است از دو طریق کاربران را تشویق به سوزاندن توکن‌های خود کند؛ در وهله اول توکن‌سوزی با کاهش موجودی و عرضه شیبا باعث افزایش ارزش توکن‌های شیبایی می‌شود که هنوز در گردش هستند. همچنین، کاربران به ازای هر توکن‌های شیبای سوزانده‌شده یک توکن burntSHIB نیز دریافت خواهند کرد و پلتفرم رایوشی به دارندگان این توکن پاداش پرداخت می‌کند. پاداش پرداختی این پلتفرم نیز متغیر خواهد بود.

امروز و پس از گذشت 24 ساعت از راه‌اندازی این پورتال، حساب توییتر رسمی شیبا از «سوزانده‌شدن 8 میلیارد شیبا» خبر داد! البته راه‌اندازی این پورتال هنوز نتوانسته تأثیر مثبتی بر قیمت شیبا بگذارد و بر اساس گزارش کوین‌گکو (CoinGecko)، قیمت این میم‌کوین طی 24 ساعت گذشته با 3.3 کاهش به 0.00002345 دلار رسیده است.

بر اساس داده‌های وبسایت Burn Dashboard، از زمان راه‌اندازی این توکن تاکنون حدود 410 تریلیون شیبا سوزانده‌شده که برابر با 41 درصد از تمام موجودی شیبا اینو است.

با توجه به ایجاد این پورتال بسیاری از کارشناسان انتظار افزایش محبوبیت توکن شیبا اینو را دارند؛ کما اینکه اخیراً طی یک نظرسنجی مشخص شد که 66 درصد از شرکت‌کنندگان معتقدند قبل از آنکه بیت کوین به قیمت 100,000 دلار برسد، شیبا به قیمت 0.001 دلار خواهد رسید.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا