ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

google cloud از تأییدکنندگان شبکه سولانا خواهد شد!

سرویس ابری گوگل اعلام کرد که در حال تبدیل شدن به یک ولیداتور در شبکه بلاکچین Solana بوده و عللاوه بر آن، سرویس‌ها و محصولات دیگری را نیز برای این شبکه بلاکچینی معروف، توسعه خواهد داد.

با توجه به یک توییت منتشر شده در روز سوم نوامبر 2022 از اکانت توییتر گوگل کلود، این سرویس در حال راه‌اندازی یک ولیداتور برای بلوک‌های جدید سولانا بوده که می‌تواند امکان تبدیل شدن «سرویس کلود گوگل» به یک Validator در شبکه را ایجاد کند.

همزمان، گوگل کلود اعلام کرد که با سولانا همکاری‌های دیگری نیز خواهد داشت تا بتوانند برنامه «موتور نود بلاکچین» (Blockchain Node Engine) را تا سال 2023 میلادی به زنجیره سولانا اضافه کنند. این محصول بلاکچینی جدید، کاربران شبکه را قادر می‌سازد تا بتوانند در سرویس ابری گوگل، به راحتی یک نود اختصاصی سولانا را راه‌اندازی کنند.

همچنین سرویس ابری گوگل داده‌های شبکه سولانا را نیز ایندکس و ثبت خواهد کرد تا توسعه‌دهندگان این اکوسیستم بتوانند به اطلاعات تاریخچه شبکه Solana نیز دسترسی پیدا کنند.

به این ترتیب به نظر می‌رسد گوگل تصمیم خود را برای حمایت از رمز ارزها گرفته است و به زودی در سرویس گوگل کلود، قابلیت پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال نیز اضافه خواهد شد.

منبع: beincrypto.com
5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا