اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

افتتاح اولین دهکده توریستی بیت کوین در هندوراس

اولین شهرک بیت‌ کوینی در هندوراس به نام Bitcoin Valley با بیش از 60 کسب و کار حامی بیت کوین و ارز دیجیتال، افتتاح خواهد شد. بازدید‌کنندگان این شهر کریپتویی کوچک در سانتا لوسیا می‌توانند تمامی پرداخت‌ها و خریدهای خود را با استفاده از بیت کوین انجام دهند.

صاحبان کسب و کار و ساکنان این دهکده بیت کوینی معتقدند که باید جهانی شده و نمی‌توانند خود را در مقابل تکنولوژی‌های جدید ایزوله کنند. آنها می‌دانند که باید با جریان پیشرفت فناوری‌های مدرن همراه شده و با آن مخالفت نکنند.

ناگفته نماند که صاحبان کسب و کار این شهرک بیت کوینی قبل از افتتاح «بیت کوین ولی» توسط آکادمی دیسنترال (Decentral Academy) در حوزه کاربردها و موارد استفاده از بیت کوین و تکنولوژی سازنده آن، آموزش دیده‌اند.

دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین مورد استفاده در این شهر نیز توسط Coincaex تأمین شده‌اند تا مسافران به راحتی بتوانند در هر نقطه از طریق آنها پرداخت‌های خود را انجام دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا