ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

فرمان‌ ارز دیجیتال لو رفته رئیس جمهور آمریکا منتشر شد!

در روز گذشته جانت یلن وزیر خزانه‌داری آمریکا در اشتباهی عجیب متن فرمان اجرایی ارزهای دیجیتال جو بایدن رئیس جمهور وقت ایالت متحده آمریکا را یک روز قبل از موعد مقرر آن در وب سایت رسمی این کشور منتشر کرد!

متن کامل این فرمان امروز در ساعت 14:30 منتشر شد که در آن به لزوم استفاده از ارز دیجیتال در زندگی انسان اشاره شده است.

این اقدام فوراً کنترل شده و فرمان بایدن از وب سایت حذف شد اما همین فرصت کوتاه کافی بود تا فضای وب جهانی پر از اخبار و کپی‌های این فرمان جدید شود.

در ادامه این افشا اطلاعات، یک فکت شیت (برگه گزارش) از این فرمان و جزئیات آن در وب سایت The Block منتشر شد که حاوی اطلاعات مهمی از این دستور بوده و آن را اینگونه اعلام کرده است که فرمان اجرایی ارز دیجیتال جو بایدن، موضع اولیه ایالت متحده آمریکا را درباره مزایا و معایب به‌کار‌گیری ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط با آن مشخص کرده و روش‌هایی را برای بهره‌گیری از این فناوری مدرن مورد بحث قرار می‌دهد.

دولت آمریکا تا به امروز در برابر استفاده عمومی و قانونی از ارزهای دیجیتال گارد داشته و در پی وضع قوانین بازدارنده برای ممنوع کردن این فناوری غیرمتمرکز بود.

اما در پی جنگ روسیه با اوکراین و جمع شدن حجم عظیمی از کمک‌های مالی جهانی از جنس بیت کوین و ارز دیجیتال برای اوکراین و احتمال دور زدن تحریم‌ها توسط روسیه با استفاده از ارز دیجیتال، قدرت، سرعت و جامعیت این بازار جدید بر همه اثبات شده و ناچار به پذیرش و رسیدگی به قوانین مرتبط با آن شدند.

با گذشت زمان و شرایط بحرانی مختلف مانند پاندمی، جنگ یا حوادث طبیعی، ابعاد بیشتری از اهمیت غیرمتمرکز شدن سیستم مالی جهانی به جهانیان نمایش داده خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا