ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

ژاپن پس از 4 سال، مجدداً خودپردازهای بیت کوین را راه‌اندازی می‌کند!

صرافی ارز دیجیتال محلی ژاپن به نام Gaia co برنامه‌ای سه ساله برای استقرار 130 خودپرداز ارز دیجیتال در این کشور ارائه داده و اجرای این طرح را از شهرهای توکیو و اوساکا شروع کرده است.

خودپردازهای ارز دیجیتال، که به BTM نیز شهرت دارند، پس از گذشت 4 سال مجدداً به روی کار آمده و توسط شهروندان ژاپنی استفاده خواهند شد. این خودپردازها 4 رمز ارز بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) را پشتیبانی خواهند کرد.

خودپردازهای کریپتو برای اولین بار در سال 2014 در ژاپن رونمایی و بکارگرفته شدند، اما پس از زمستان کریپتویی سال 2018 و در ادامه، هک شدن صرافی محلی کوین چک (Coincheck) و به سرقت رفتن 530 میلیون دلار ارز دیجیتال، استقبال از ارزهای دیجیتال در ژاپن بسیار کاهش پیدا کرده و تمامی این BTMها نیز از کار افتادند.

این طرح از شهرهای بزرگ توکیو و اوساکا شروع شده و طبق زمان‌بندی ارائه شده، تا یک سال آینده، بیش از 50 خودپرداز ارز دیجیتال در سطح کشور ژاپن فعال خواهد شد. این شرکت امیدوار است که بتواند تا سه سال آینده 130 دستگاه BTM را در ژاپن به بهره‌برداری برساند.

برای مقابله با پول‌شویی، حداکثر میزان برداشت از این دستگاه‌ها 747 دلار (100 هزار ین ژاپن) در هر تراکنش بوده و کاربران در هر روز امکان برداشت حداکثر 2243 دلار (300 هزار ین ژاپن) را دارند.

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا