ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

ایردراپ امروز متاپلکس به آمریکایی‌ها تعلق نمی‌‌گیرد!

متاپلکس که خالق پروتکل ساخت NFT سولانا است، امروز (20 سپتامبر) توکن MPLX خود را ارائه خواهد کرد و ایردراپی را نیز برای ایجادکنندگان NFT در بستر سولانا اجرا می‌کند که شهروندان آمریکایی از آن محرومند.

توکن متاپلکس (MPLX) به کاربران شبکه امکان محافظت از پلتفرم را اعطا می‌کند و بنابر برخی از نگرانی‌های نظارتی درباره قوانین دولتی آینده ایالت متحده، این توکن به سازندگان NFT که در آمریکا هستند، ایردراپ نخواهد شد. متاپلکس وب‌سایت رسمی خود را در روز جاری راه‌اندازی خواهد کرد و از طریق آن توکن خود را به کیف پول‌های واجدشرایط ارز دیجیتال واریز می‌کند.

با توجه به اظهارات متاپلکس، تا امروز بیش از 20 میلیون NFT بر ستر سولانا مینت شده است که ارزش این توکن‌های غیرمثلی در مجموع حدود 3.5 میلیارد دلار می‌باشد. کاربران این پروتکل نیز از مرز 2.4 میلیون نفر گذر کرده‌اند که هنوز تعداد کاربران واجد شرایط دریافت ایردراپ متاپلکس مشخص نمی‌باشد.

لازم به ذکر است که یکی از شرایط دریافت ایردراپ متاپلکس، ساخت NFT قبل از تاریخ 24 آگوست 2022 و اعلام ایردراپ است. همچنین پروژه‌های NFT راگ پول (Rug Pull) که به تعهدات خود در قبال خریداران عمل نکرده‌اند از لیست ایردراپ حذف خواهند شد.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا