ثبت نام اکسچنج
اخبار

دولت امارات شهر متاورسی جدید خود را معرفی می‌کند!

اکوسیستم هوش مصنوعی Multiverse Labs یک شهر متاورس جدید در امارات متحده عربی (UAE) راه‌اندازی کرده است؛ اقدامی که به گفته این کشور، می‌تواند صنعت گردشگری منطقه را ارتقا بخشد.

امارت‌های متعددی از امارات متحده عربی به دنبال استفاده از متاورس هستند تا بتوانند صنعت گردشگری را در مناطق مربوط به خود تقویت کنند. اکنون نیز امارت شارجه (Sharjah) برای گسترش آینده‌نگری‌های Web3 خود به دبی می‌پیوندد.

این شهر جدید که «شارجه‌ورس» (SharjahVerse) نام دارد، توسط مولتی‌ورس لبز به‌عنوان یک متاورس «دارای تصاویر واقع‌گرایانه و مطابق با خصوصیات فیزیکی شهر شارجه» توصیف شد که مساحتی در حدود 1000 مایل مربع از امارات را در‌بر‌ می‌گیرد.
این شهر مجازی از صنعت گردشگری محلی حمایت کرده و به طور بالقوه مشاغل متاورس جدیدی را برای امارت شارجه ایجاد می‌کند که با اهدافی که دبی (امارت همسایه آن) در اوایل سال جاری اعلام کرده بود، همسو است.

علاوه بر رشد پذیرش عمومی رمز ارزها و بلاکچین در سطح کشور امارات، نشانه‌هایی وجود دارد که دال بر فعالیت دولت مرکزی امارات متحده عربی برای آماده‌سازی کاتالیزورهای نظارتی مثبت حوزه کریپتو در این کشور است.
همانطور که کوین تلگراف در ماه فوریه 2022 (زمستان 1400) گزارش داد، سازمان اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی در حال توسعه قوانین صدور مجوز‌های حوزه کریپتو است که به شرکت‌های فعال در زمینه ارز دیجیتال امکان می‌دهد تا در این کشور به طور کاملاً قانونی فعالیت کنند.

منبع: Cointelegraph.com

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا