ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

پاکسازی 90 درصد از پروژه‌های بلاکچینی، مقدمه‌ای برای اوج قیمتی جدید بیت کوین

با اینکه مدتی است بیت کوین ریزش‌های متعددی را تجربه کرده و فاصله بسیار زیادی با نقطه اوج خود در پاییز سال 2021 دارد و بسیاری از تریدرها و کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال انتظار دارند بزرگترین ارز دیجیتال جهان ریزش بیشتری را تجربه کند، اما مسئول ارشد استراتژی Coinshares معتقد است که دو سال آینده برای بیت کوین رویایی خواهد بود.

بر اساس پیش‌بینی ملتم دمیرورز (Mertem Demirors)، علی‌رغم حمایت قدرتمند در 20,000 دلار، در ادامه سال 2022 بیت کوین تا 14,000 دلار نیز ریزش خواهد کرد؛ ریزشی که از نظر وی، در 24 ماه آینده ناچیز و تنها دست‌اندازی برای ثبت یک اوج قیمتی جدید برای بیت کوین به‌نظر خواهد آمد. چراکه وی معتقد است که بیت کوین در دو سال آینده می‌تواند چند اوج قیمتی جدید ثبت کند که روزهای سخت بازار خرسی فعلی را از یاد خواهد برد.

در کنار این پیش‌بینی، لویس شومن (Louis Shoeman)، از مدیران ارشد سایت Forex Suggest معتقد است که «بازار خرسی فعلی، یک فرآیند پاکسازی است و منجر به حذف 90 درصد از تمام پروژه‌های بلاکچینی خواهد شد؛ اما این بازار بهترین فرصت خرید برای کسانی است که هنوز وارد بازار ارزهای دیجیتال نشده‌اند.»

 

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا