ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

پلتفرم OpenSea قصد دارد NFTهای غیرفعال در شبکه اتریوم را حذف کند

پلتفرم OpenSea که یکی از بزرگترین بازارهای معاملاتی NFTها به شمار می‌رود، با اجرای یک بروزرسانی در قرارداد هوشمند خود قصد دارد NFTهای غیرفعال در این پلتفرم را حذف کند. بر اساس این بروزسانی از پیش برنامه‌ریزی‌شده، تمام کاربران OpenSea باید NFTهای خود را به قرارداد هوشمند جدید منتقل کنند.

بر اساس اعلامیه رسمی این سایت، تمام NFTهای ساخته‌شده تا تاریخ 18 فوریه 2022 (29 بهمن 1400)، طی یک هفته آینده و تا روز 25 فوریه 2022 (6 اسفند 1400) به‌صورت خودکار منقضی خواهند شد.

سایت OpenSea افزود: «بروزرسانی جدید از منقضی‌شدن NFTهای قدیمی و غیرفعال در شبکه اتریوم اطمینان حاصل کرده و معرفی ویژگی‌های جدید را در آینده ساده‌تر خواهد کرد.»

شایان ذکر است که پس از مهاجرت موفق NFTها به قراداد هوشمند جدید، تاریخ مینت (ساخت) آنها تغییر نکرده و همان تاریخ اصلی و ابتدایی نمایش داده خواهد شد. در صورت گذر از بازه زمانی مشخص‌شده، کاربران می‌توانند NFTهای خود را دوباره در این پلتفرم مینت کنند.

در طی بازه زمانی مشخص‌شده، پلتفرم OpenSea برای مهاجرت NFTها هیچگونه کارمزدی دریافت نخواهد کرد، اما قیمت‌گذاری‌ها و حراجی‌های قدیمی منقضی خواهند شد: «در طول مدت مهاجرت، تمام قیمت‌گذاری‌های قبلی بی‌ارزش قلمداد شده و موارد لیست‌شده بر بستر قرارداد هوشمند قبلی حذف خواهند شد.»

مهاجرت NFTها در OpenSea در دو مرحله انجام می‌شود؛ ابتدا کاربر باید در داشبورد حساب کاربری، بر گزینه «Migrate Listings» کلیک کند. سپس برای هر NFT لیست‌شده در این سایت، گزینه «Confirm» را انتخاب کند. پس از انجام این دو مرحله و طی نوتیفیکیشنی، تاریخ انقضای جدید به کاربر نمایش داده خواهد شد.

سایت OpenSea از اولین سایت‌های فعال در حوزه NFT بود و توانست از این مورد به نقع خود استفاده کرده و طی افزایش چشمگیر این صنعت در دو سال اخیر، به بزرگترین بازار معاملاتی NFTها تبدیل شود. با این بروزرسانی جدید، می‌توان انتظار قابلیت‌های بیشتری از این سایت را نیز داشت.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا