ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

کمک پنج میلیون دلاری پولکادات به کشور جنگ‌زده اوکراین

بنیان‌گذار شبکه بلاکچین ارز دیجیتال پولکادات در توئیتر خود با انتشار پیامی اعلام کرد که آمادگی ارسال پنج میلیون دلار کمک مالی را به کشور اوکراین دارد و برای این کار کافیست تا کشور اوکراین یک آدرس فعال پولکادات به او معرفی کند.

در پی شروع جنگ میان روسیه و اوکراین و حمایت جهانی کشورها از ارتش اوکراین در برابر روسیه و محکوم کردن اقدام تجاوزگرانه روسیه، کمک‌های مالی بسیاری از طرف کشورها، شرکت‌ها و افراد مختلف به سمت اوکراین روانه شد و دولت اوکراین نیز در چند روز گذشته اعلام کرد که پذیرای کمک‌های مردمی ارز دیجیتال از نوع اتریوم، تتر و بیت ‌کوین خواهد بود.

لازم به ذکر است که تاکنون بیش از  30 میلیون دلار کمک مالی از جنس ارز دیجیتال برای اهدا به ارتش اوکراین و سربازان آن جمع‌آوری شده است. این کمک‌های مالی ارز دیجیتالی در تهیه غذا، دارو، کمک‌های اولیه و تجهیزات ارتش اوکراین بکار گرفته خواهند شد.

استفاده از ارزهای دیجیتال برای اهداف بشردوستانه و جهانی می‌تواند نشانه خوبی برای اوج‌گیری استفاده از این دارایی مطمئن و بهینه قلمداد شود و آینده خوبی را به دارندگان این دارایی‌ها مژده دهد.

ارزهای دیجیتال بازاری است که به تازگی وارد فاز جدیدی از پذیرش عمومی شده و به زودی نیز شاهد قانون‌گذاری برای این دارایی در سطح جهان خواهیم بود.

علت استفاده گسترده از ارز دیجیتال و بیت کوین برای ارسال پول به کشورهای مختلف، مانند اوکراین، در دسترس بودن این دارایی برای تمام مردم جهان و پایین بودن کارمزدهای انتقال پول با استفاده از ارز دیجیتال است. همچنین امنیت ارزهای دیجیتال نیز به علت استفاده از فناوری بلاکچین در زیرساخت آنها بسیار بالا خواهد بود.

علاوه بر این کمک مالی بزرگ، گوین وود در توییت خود، پروژه‌ای اوکراینی که از ارزهای دیجیتال شبکه پولکادات پشتیبانی می‌کند را نیز معرفی کرد.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا