ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

پوتین ارز دیجیتال را ممنوع کرد!

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری کشور روسیه، به‌طور رسمی لایحه ممنوعیت استفاده از رمزارزها را امضا کرد. پارلمان این کشور همچنین در‌حال بررسی قوانینی در خصوص ماینینگ ارزهای دیجیتال و شرکت‌های فعال در حوزه رمزارزهاست.

در لایحه‌ای که به امضای پوتین رسید، در خاک روسیه امکان پرداخت با هر‌گونه دارایی دیجیتال ممنوع اعلام شد. لایحه مذکور حدود دو ماه پیش تنظیم شده بود و امضای آن به‌طور رسمی روز گذشته صورت گرفت. 

از سوی دیگر، تمامی پلتفرم‌های الکترونیکی که در زمینه پرداخت‌های مالی، سرمایه‌گذاری و سایر موارد این‌چنینی فعال‌ هستند، موظف‌ شده‌اند تمامی تراکنش‌ها و فعالیت‌های خود را به بانک مرکزی این کشور اعلام کرده و مجوزهای لازم برای عضویت در نظام پولی این کشور را هرچه سریع‌تر دریافت کنند. این مجموعه‌ها همچنین باید الزامات مربوط به حریم خصوصی روسیه را به‌طور کامل در دستور کار قرار دهند.

ماینرهای ارز دیجیتال نیز باید در یک سیستم خاص ثبت‌نام کرده و دستگاه ماینینگ خود را در این سیستم ثبت کنند؛ در‌‌غیر این صورت با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

همه این‌ها در شرایطی رخ داد که براساس برخی اخبار، افراد بسیاری منتظر بودند پارلمان کشور روسیه استفاده از رمزارزها را قانونی و رسمی اعلام کند؛ اما همه‌چیز جور دیگر رقم خورد.

 

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا