ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

رشد چشمگیر شبکه سولانا در روزهای ابتدایی سال

بر اساس آمار سایت کوین مارکت کپ اخیراً سولانا توانسته است که به رتبه ششم لیست برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار (مارکت کپ) دست پیدا کرده و از ریپل پیشی بگیرد.

در حال حاضر ارزش کل بازار این ارز دیجیتال چیزی در حدود 45 میلیارد دلار است و حجم معاملات بیست و چهار ساعت گذشته آن از 3 میلیارد و پانصد میلیون معامله نیز گذر کرده است.

قیمت معامله ارز دیجیتال سولانا نیز در حال حاضر تقریباً 138 دلار است که نسبت به هفته گذشته حدود 37 دلار افزایش قیمت داشته است.

این در حالی است که ریپل در حال حاضر با کمتر از 40 میلیارد دلار مارکت کپ و حجم معاملات 1 میلیارد و پانصدی خود، در جایگاه هشتم لیست برترین ارزهای دیجیتال و پایین‌تر از سولانا قرار گرفته است. رتبه نهم این لیست نیز در حال حاضر با مارکت کپ 40 میلیارد و پانصد میلیون دلاری متعلق به ترا (LUNA) است.

سولانا به پلتفرم اوپن سی نیز اضافه خواهد شد!

بر اساس اطلاعات درج شده در سایت کوین تلگراف، مارکت پلیس عظیم و قدرتمند اوپن سی (OpenSea) که یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین بسترهای دیجیتال ساخت و معامله توکن‌های غیرمثلی (NFT) است، اعلام کرده است که تا پایان ماه آپریل 2022، فروردین ماه 1402، شبکه سولانا (SOL) را نیز به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد و پس از این تاریخ در مجموع دارای چهار شبکه فعال (اتریم، پالیگان، کلایتن و سولانا) خواهد بود.

اوپن سی اولین بار این موضوع را در توییتر خود و با انتشار یک ویدئو آموزشی درباره مزایای فناوری وب3 و شبکه سولانا به عنوان یک ارز دیجیتال مرتبط با این فناوری اعلام کرد. این ویدئو در 18 ساعت اول انتشار خود بیش از 600 هزار بازدید، نزدیک به 22 هزار لایک و حدود 9 هزار ریتوییت داشته است.

با توجه به حجم بالای مشاهده و بازخوردهای بسیار زیاد این ویدئو و کامنت‌هایی که درباره احتمال لانچ شدن سولانا در اوپن سی شد، این پلتفرم NFT با ابزار خوشحالی این موضوع را بزرگترین راز حفظ شده خود در حوزه وب3 خواند!

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا