ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

سرمایه‌گذاری چندین هزار دلاری برخی از قانون‌گذاران آمریکا و خانواده‌هایشان در ارز دیجیتال

کنگره آمریکا نگاهی سخت‌گیرانه نسبت به استفاده از ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک گزینه سرمایه‌گذاری دارد. بررسی‌های خبرگزاری CNBC نشان داد که هشت نفر از قانون‌گذاران و خانواده‌های درجه یک آنها در طول یک سال گذشته به معامله ارزهای دیجیتال با مقادیری از یک هزار دلار تا یک صد هزار دلار اقدام کرده‌اند.

هفت نفر از جمهوری خواهان، از جمله سناتور Pat Toomey از ایالت پنسیلوانیا که عضوی درجه‌دار از کمیته بانکداری آمریکا است، به خرید یا فروش ارز دیجیتال پرداخته بودند. در حالی که با توجه به بررسی انجام‌شده تنها یک مورد از گزارشات انجام تراکنش‌ مربوط به دموکرات‌ها (Marie Newman از ایالت ایلینویز) بوده است.

تا این مرحله محبوب‌ترین ارز دیجیتال در این بررسی بیت کوین بوده که حجم معاملات آن در مجموع حدود دویست و بیست و نه دلار بوده است. دومین ارز محبوب این گزارش نیز اتریوم با مجموع حجم معامله‌شده چهل هزار دلار اعلام شده است.

دولت‌مردان آمریکا همچنین در ترند میم‌کوین‌ معروف نیز ورود کرده و بیش از سی و دو هزار دلار در دوج‌کوین معامله کرده‌اند. این افراد همچنین به‌طور تفریحی در ارزهای دیجیتال کمتر شناخته‌شده‌ای مانند کاردانو، استلار، سلو، چین‌لینک، توکن Basic Attention یا EOS نیز سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

تأیید انجام معاملات ارز دیجیتال توسط سران دولتی آمریکا، یک تضاد شدید را در حوزه منافع عمومی و قوانین ضد ارز دیجیتال وضع‌شده توسط آمریکا ایجاد می‌کند.

در حالی که این کشور قوانین سخت‌گیرانه و جدید را برای محدودسازی استفاده از این ارزهای جدید طرح و وضع می‌کند، این بازار در حال گسترش و تثبیت اعتبار خود در بین کاربران و سرمایه‌گذاران سطح جهان از جمله قانون‌گذاران کشورهای مخالفی همچون آمریکا است.

خوشبختانه تا زمانی که قانون مشخصی برای سرمایه‌گذاری فردی و شخصی در این کشورها وضع نشده باشد، همچنان استفاده از ارزهای دیجیتال توسط افراد مختلف این کشورها در حال افزایش خواهد بود.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا