ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

حمایت صرافی سوییف از لیگ راگبی کشور استرالیا

صرافی‌های ارز دیجیتالی مانند FTX، crypto.com و سوییف همواره به دنبال مشارکت‌های ورزشی هستند و در اقدام اخیر سوییف، همکاری این صرافی ارز دیجیتال با لیگ ملی راگبی استرالیا (NRL) با امضای قراردادی سه ساله شکل گرفت. این قرارداد اولین مشارکت NRL با دنیای ارزهای دیجیتال است.

بنا بر اخبار کوین تلگراف، در این لیگ قرار است تا نام تجاری و لوگو صرافی Swyftx در ال سی دی‌های ورزشگاه‌ها نمایش داده شود و بینندگان به‌طور مجازی نیز نام این صرافی را در بازی‌های لیگ راگبی مشاهده خواهند کرد. همچنین در ادامه این همکاری، نام صرافی سوییف در هیأت داوری درون بازی NRL، که در سال 2023 نام‌گذاری خواهد شد، نیز نمایش داده خواهد شد.

رایان پارسونز مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال سوییف در مصاحبه با کوین تلگراف اعلام کرد که ارزهای دیجیتال در استرالیا تقریباً یک‌شبه عمومی شده‌اند. طبق آمار بدست آمده از فعالیت‌های چند سال اخیر حوزه بازارهای سرمایه مدرن؛ ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین در سال‌های آتی، با سرعتی بیش از قبل در دنیا پذیرفته و بکارگرفته خواهند شد و سیستم مالی و اقتصادی سنتی موجود در دنیا را با تحول و انقلابی بزرگ مواجه خواهند کرد.

صرافی سوییف در سال 2018 در استرالیا و نیوزلند ثبت و تأسیس شد و تا به امروز علاوه بر ارائه امکانات سرمایه‌گذاری مختلف، قابلیت خرید و فروش و معامله بیش از 300 ارز دیجیتال مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است.

جریان حمایت از بازار ارزهای دیجیتال و بلاکچین‌های محلی توسط باشگاه‌ها و لیگ‌ها و شکل‌گیری مشارکت‌های مختلف بین حوزه ورزش و ارزهای دیجیتال بسیار نوظهور است و نشان از پذیرش این بازار سرمایه از طرف دولت‌ها و کمپانی‌های بزرگ به‌عنوان بازاری مطمئن و با‌ثبات دارد.

پیش‌بینی می‌شود که از این پس شاهد سرعت گرفتن روند صعودی حرکت به سوی غیرمتمرکز شدن سیستم گردش پول و سرمایه و راهکارهای مالی باشیم.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا