ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

بانک تگزاس پرداخت حقوق بیت کوین را در برنامه پس‌انداز کارکنان اضافه می‌کند

بانک Laredo Vantage مستقر در تگزاس قصد دارد راه جدیدی را برای کارمندان خود ارائه دهد تا از برنامه‌های پس انداز سنتی فاصله بگیرند. برنامه جدید طرح پس‌انداز بیت کوین NYDIG، به‌عنوان ابزاری ساده برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین عمل می‌کند. طرح پس‌انداز بیت کوین به کارمندان بانک اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار بخشی از هر چک حقوق را به بیت کوین تبدیل کنند.

طبق گزارش‌ها، اجرای طرح پس‌انداز بیت کوین، این بانک را به یکی از اولین بانک‌ها در ایالت تگزاس تبدیل می‌کند که چنین برنامه پس‌اندازی برای کارمندان دارد.

به گفته این بانک، راه‌اندازی برنامه پس‌انداز جدید، نمونه‌ای از تکامل مالی بیت‌کوین و نحوه واکنش کسب‌وکارها برای ارائه بسته‌های مزایای رقابتی به کارکنان است.

بانک‌های ایالات متحده در حال تعامل با ارزهای دیجیتال هستند

در سال 2021، مجموعه‌ای از بانک‌های برجسته ایالات متحده شروع به ارائه خدمات مدیریت ثروت به مشتریان خود در حوزه ارزهای دیجیتال کردند و مورگان استنلی رهبری این هزینه را بر عهده داشت. مورگان استنلی در ماه مارس گفت که مشتریانی که حداقل 2 میلیون دلار دارایی در بانک دارند، می‌توانند به سه صندوق بیت کوین دسترسی داشته باشند. JPMorgan Chase & Co، Wells Fargo & Co و Citigroup از دیگر بانک‌هایی هستند که به ارائه خدمات مدیریت ثروت به مشتریان خود در حوزه ارزهای دیجیتال می‌پردازند.

در فوریه سال 2021، بانک نیویورک ملون اعلام کرد که به ارائه خدمات مدیریت نگهداری دارایی بیت کوین برای مشتریان خواهد پرداخت؛ به این ترتیب بانک نیویورک ملون، یکی از اولین بانک‌های بزرگ وال استریت است که این کار را انجام می‌دهد. توجه داشته باشید که اجرای اولین نمایش این طرح برای اواخر امسال برنامه‌ریزی شده است.

در ماه اکتبر، بانکورپ ایالات متحده خدمات نگهداری بیت کوین را راه‌اندازی کرد. NYDIG، یک شرکت است که در حوزه ارز دیجیتال بیت کوین و به‌عنوان یک متولی فرعی برای بانک کار می‌کند و خدمات آن برای سرمایه‌گذاران نهادی با وجوه خصوصی است.

در همین حال، دویچه بانک در گزارشی که در سال 2020 توسط مجمع جهانی اقتصاد منتشر شد، مخفیانه برنامه‌های خود را برای ارائه خدماتی برای سرمایه‌گذاران نهادی برای نگهداری و تجارت ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا