ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

ارزش توکن GMT در طول یک ماه 31 هزار برابر شد!

توکن STEPN (GMT) که از دسته توکن‌های Move to Earn (حرکت کن پول بگیر) است، در ماه گذشته حدود 30 هزار درصد و در هفته گذشته نیز 300 درصد افزایش قیمت یافته است که این موضوع باعث تعجب افراد مختلف سراسر جهان شده است.

STEPN یک اپلییکیشن بر پایه ارز دیجیتال حرکتی GMT است که در بستر شبکه سولانا پیاده‌سازی شده است که به گفته سازندگان آن، یک برنامه سبک زندگی وب3 است که به افراد مختلف در ازای داشتن یک زندگی سالم از طریق راه رفتن یا دویدن پاداش می‌دهد.

این پروژه علی‌رغم جدید بودن مفهوم آن، تا به امروز بسیار موفق عمل کرده است؛ تا جایی که برخی این برنامه را مانند اکسی اینفینیتی در حوزه محصولات دیجیتال Move to Earn می‌دانند.

بازار ارزهای دیجیتال بارها ثابت کرده است که اگر هر فردی در زمان درست وارد بازار شود و در ارزهای دیجیتال دارای پتانسیل سرمایه‌گذاری کند، حتی با سرمایه کم می‌تواند تبدیل به میلیونری موفق شود!

در کنار بیت کوین که از سال 2010 تا به امروز رشدی نجومی داشته و در حدود 5 میلیارد درصد افزایش قیمت پیدا کرده است، ارزهای دیجیتال دیگری نیز وجود دارند که در طول چند ماه سرمایه‌گذاران متوسط خود را تبدیل به میلیونر کرده‌اند.

فاکتور دیگری که به اوج گیری و رشد ارزش یک دارایی دیجیتال کمک می‌کند؛ افزایش محبوبیت و ترند شدن آن است که در فضای ارزهای دیجیتال بسیار مشاهده می‌شود. در طول سال‌های اخیر بازار ارزهای دیجیتال از یک ترند به ترند دیگری در حال حرکت بوده است. از جمله این ترندها می‌توان به ICO، دیفای، میم کوین‌ها، توکن‌های غیرمثلی (NFT) یا بازی‌های متاورسی درآمدزا (Play to Earn) اشاره کرد.

در حال حاضر نیز یکی از جدیدترین مفاهیم، درآمدزایی از توکن‌ها با حرکت کردن است که اصطلاحاً Move to Earn نامیده شده و مشابه با بازی‌هایی مثل پوکمون عمل می‌کنند و می‌توانند در دسته برنامه‌های فیتنس یا تندرستی نیز قرار بگیرند. از جمله این توکن‌ها ارز دیجیتال GMT (Green Metaverse Token) است که توسط STEPN ارائه شده است و در دسته‌بندی توکن‌های «حرکت کن، پول بگیر» قرار دارد!

ارزش این توکن با قرار گرفتن در لانچ پد بایننس، در تاریخ 2 مارچ 2022، به سرعت افزایش یافته و در حدود 31 هزار برابر شد. این بدین معنی است که هرکس در حراج عمومی و عرضه اولیه این توکن، 1000 دلار از این ارز را خریداری کرده و آن را هولد کرده باشد، در ابتدای ماه آپریل که قیمت GMT حدوداً به 3.11 دلار آمریکا رسید، ارزش دارایی او در حدود سیصد هزار دلار شده است.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا