ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

بیش از 50 درصد آمریکا‌یی‌ها به ارزهای دیجیتال اعتماد دارند!

بر اساس نتایج نظرسنجی بزرگ Grayscale که توسط The Harris Poll و تحت عنوان سیاستگذاران در واشنگتن آمریکا انجام شد، بیش از نیمی از شهروندان آمریکایی به ارزهای دیجیتال اعتماد داشته و مابقی افراد، خواهان وضع قوانین شفاف درباره استفاده از رمز ارزها در سیستم مالی این کشور شدند.

بر اساس نتایج بدست آمده از نظرسنجی هریس، حمایت گسترده‌ای از وضع مقررات کریپتو در ایالات متحده انجام گرفت که طی آن، آمریکایی‌ها خواهان قوانین و مقررات واضح هستند. این موضوع نشان می‌دهند که مقررات ارزهای دیجیتال باید بر حقوق مصرف‌کنندگان و کاربران این حوزه متمرکز باشد تا اطمینان حاصل شود که رمزارزها برای همه افراد جامعه قابل دسترسی باشد.

با این حال، بیش از نیمی از افراد نظرسنجی شده (53٪)،  اظهار داشتند که رمزارزها را “آینده مالی” جهان دانسته و به آن امید دارند.

این نظرسنجی نشان داد که وضع قوانین جدید برای صنعت کریپتو می‌تواند آمریکایی‌های بیشتری را به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال ترغیب کند. 57 درصد از شرکت‌کنندگان این نظرسنجی گفتند که چنانچه مقررات دولتی بیشتری وجود داشته باشد، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال برای ایشان راحت‌تر خواهند بود.
تقریباً یک پنجم افراد شرکت‌کننده گفتند که در حال حاضر از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین یا USDC به عنوان دارایی یا ابزار سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنند.
همچنین 6 درصد افراد نظرسنجی شده نیز اعلام کردند که در حال حاضر دارای NFT هستند.

منبع:  theblock.co
به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا