ثبت نام اکسچنج
اخبار

خزانه‌داری آمریکا برای وضع قوانین کریپتو از مردم مشورت می‌گیرد

به گزارش کوین تلگراف، خزانه‌داری ایالت متحده آمریکا برنامه دارد تا نظر مردم این کشور را درباره «قوانین ارز دیجیتال و کارآمد بودن آنها در رسیدن به اهداف موجود» بپرسد.

شهروندان آمریکایی از امروز (سه‌شنبه 20 سپتامبر) تا سوم نوامبر 2022 زمان دارند تا به این نظرسنجی پاسخ دهند. در این دو هفته، عموم مردم نظرات خود را درباره حملات و خطرات موجود در این حوزه و چگونگی اثرگذاری قوانین ارز دیجیتال بر استفاده غیرقانونی از این دارایی‌های دیجیتال ارائه کنند.

متن این نظرسنجی، امروز در سایت رسمی Federal Register منتشر خواهد شد.

 

بر اساس اعلامات خزانه‌داری، این اقدام، پیرو دستور اجرایی ریاست جمهوری آمریکا، جو بایدن، در مارس 2022 (حدود 6 ماه پیش) انجام شده است.

ناگفته نماند که کاخ سفید در 16 سپتامبر سال جاری، چارچوبی را برای قوانین ارز دیجیتال منتشر کرد که برای تکمیل این قوانین و اجرایی کردن آنها نیاز به جمع‌آوری اطلاعات امنیتی کاملتری وجود دارد که تنها با مشارکت مردم امکان‌پذیر است.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

پریسا حبیبی

من پریسا حبیبی هستم؛ یک مبتلا به دیجیتال مارکتینگ! هرجا که فکرشو بکنی سرک کشیدم، از سئو و طراحی وب گرفته تا کانتنت و الی آخر!! تجربه میدانی، فنی و روانشناسی من توی حوزه مارکتینگ باعث شده خودم رو ایده پردازی بدونم که نون خلاقیتش رو می‌خوره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا