ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کوین

بنیان‌گذار کاردانو: تست هاردفورک واسیل در حال انجام است.

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار ارز دیجیتال و شبکه بلاکچینی کاردانو که از هم‌بنیان‌گذاران اتریوم نیز شناخته می‌شود، طی یک کنفرانس ارز دیجیتال در شهر سانتا باربارا (Santa Barbara) در ایالت کالیفرنیا اعلام کرد که حدود 700 کارمند و برنامه‌نویس در حال کار روی بروزرسانی مهم واسیل هستند و این بروزرسانی در مرحله آزمایش قرار دارد.

بروزرسانی واسیل یکی از مهمترین مراحل پیشرفت شبکه بلاکچینی کاردانو به‌شمار می‌رود که قرار است به افزایش سرعت پردازش تراکنش‌های کاردانو کمک کرده و ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) بر پایه این شبکه را را ساده‌تر کند.

تاکنون این هاردفورک مهم بارها به تعویق افتاده که اعتراض کاربران و سرمایه‌‌گذاران ارز دیجیتال و شبکه بلاکچینی کاردانو را نیز به‌همراه داشته است. البته با توجه به سخنان هاسکینسون، این بروزرسانی طی ماه میلادی جاری (ماه آگوست) اجرایی خواهد شد.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا