ثبت نام اکسچنج
واچ لیست هفتگی ارزهای دیجیتال

واچ لیست هفتگی – 10 مرداد

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. این رشد را هم در افزایش سرمایه در گردش این بازار و هم در افزایش تعداد و تنوع پروژه‌ها شاهد بودیم.

در حال حاضر بیش 10,000 کوین و توکن در فضای ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند که در مقایسه با سایر بازارهای مالی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تریدینگ بیشتری را در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. با توجه به تغییرات بازار، ارزهای گوناگون در بازه‌های زمانی مختلف روند نزولی یا صعودی به خود می‌گیرند و شناسایی این روندها در هر بازه زمانی می‌تواند فرصت جذابی برای کسب درآمد باشد.

در نتیجه در واچ لیست بلاگ اکسچنج سیتکس قصد داریم به بررسی روند و پیش‌بینی عملکرد قیمتی 5 ارز مختلف هر هفته نگاهی داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین (BTC/USDT)

طی دو روز گذشته تلاش‌های متعدد تریدرهای گاوی برای حفظ قیمت 24,276 دلار ناکام بوده که نشان از مقاومت شدید تریدرهای خرسی است.

اگر بیت کوین بتواند از سطح 24,276 دلار عبور کند، انتظار ایجاد یک روند صعودی و رسیدن به قیمت 27,171 دلار را داریم. اگر این روند صعودی بتواند از پس مقاومت تریدرهای خرسی برآید نیز بیت کوین را در 32,000 دلار خواهیم دید.

از طرف دیگر، اگر بیت کوین به کمتر از 22,480 دلار در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (20-EMA) سقوط کند، احتمال ریزش تا سطح 21,386 دلار در میانگین متحرک ساده 50 روزه (50-SMA) افزایش خواهد یافت.

بایننس کوین (BNB/USDT)

بایننس کوین توانست در 6 مرداد از خط روند عبور کند که نشان از تغییر روند فعلی بود، البته این روند صعودی با مقاومت شدیدی در سطح مهم 300 دلار مواجه شده است.

اگر BNB بتواند از سطح 300 دلار عبور کند، انتظار داریم آن را در قیمت 350 دلار ببینیم.

در مقابل، ریزش قیمت این ارز از سطح 285 دلار، راه را برای ریزش دوباره از خط روند باز کرده و می‌تواند منجر به سقوط این ارز را تا 239 دلار شود.

یونی سواپ (UNI/USDT)

در 4 مرداد یونی سواپ توانست بازگشت خوبی از سطح 6.08 دلار داشته باشد، بازگشتی که در سطح 10 دلار با مقاومت شدید تریدرهای خرسی مواجه شده است.

اگر یونی سواپ بتواند از 8.11 دلار بازگشته و قیمت 10 دلار را دوباره مورد آزمایش قرار دهد، احتمال رسیدن به سطح 12 دلار وجود دارد.

از طرف دیگر، شکست نزولی از قیمت 8.11 دلار نیز می‌تواند یونی سواپ را تا 7.48 دلار در 20-EMA پایین بیاورد.

فایل کوین (FIL/USDT)

پس از جابجایی در یک بازه محدود برای چند روز، در 8 مرداد فایل کوین توانست روند صعودی به خود بگیرد که می‌تواند نشان از تغییر روند باشد.

انتظار داریم این روند صعودی در 9.50 دلار با مقاومت مواجه شود، اما اگر تریدرهای گاوی بتوانند از پس این مقاومت برآیند، احتمالاً فایل کوین را در قیمت 16 دلار ببینیم.

از سوی دیگر، ریزش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی 6.55 دلار هم می‌تواند فایل کوین را برای مدت بیشتری در بازه 5 تا 9.50 دلار نگهدارد.

تتا (THETA/USDT)

چندروزی است که شبکه تتا در بازه 1 تا 1.55 دلار گیر افتاده و تلاش‌های متعدد تریدرهای گاوی برای شکست صعودی این بازه نیز با مقاومت شدید تریدرهای خرسی مواجه شده است.

اگر تتا بتواند دوباره سطح 1.55 دلار را مورد آزمایش قرار داده و از آن عبور کند، انتظار رسیدن این ارز به سطح 2.10 و سپس 2.60 دلار را داریم.

در مقابل، اگر قیمت تتا از 1.28 در 20-EMA کمتر شود، احتمال کاهش آن تا قیمت 1 دلار نیز وجود دارد.

توجه داشته باشید که این واچ لیست از سایت کوین تلگراف گرفته شده و نباید به منزله سیگنال خرید یا فروش قلمداد شود! لطفاً در معاملات خود آگاهانه و با مطالعه تصمیم‌گیری کنید.

https://cointelegraph.com/news/top-5-cryptocurrencies-to-watch-this-week-btc-bnb-uni-fil-theta

 

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا