ثبت نام اکسچنج
واچ لیست هفتگی ارزهای دیجیتال

واچ لیست هفتگی – 21 شهریور

5 ارز دیجیتالی که در این هفته پتانسیل بالایی دارند: بیت کوین BTC – کازماس ATOM – ایپ کوین APE – چیلیز CHZ – کوانت QNT

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. این رشد را هم در افزایش سرمایه در گردش این بازار و هم در افزایش تعداد و تنوع پروژه‌ها شاهد بودیم.

در حال حاضر بیش 10,000 کوین و توکن در فضای ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند که در مقایسه با سایر بازارهای مالی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تریدینگ بیشتری را در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. با توجه به تغییرات بازار، ارزهای گوناگون در بازه‌های زمانی مختلف روند نزولی یا صعودی به خود می‌گیرند و شناسایی این روندها در هر بازه زمانی می‌تواند فرصت جذابی برای کسب درآمد باشد.

در نتیجه در واچ لیست بلاگ اکسچنج سیتکس قصد داریم به بررسی روند و پیش‌بینی عملکرد قیمتی 5 ارز مختلف هر هفته نگاهی داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین (BTC/USDT)

در 18 شهریور بیت کوین موفق شد از سطح 20,662 دلار در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (20-EMA) عبور کند که نشان از کاهش فشار فروش دارد. حال، تریدرهای خرسی سعی دارند روند صعودی ایجادشده را در سطح 21,946 دلار در میانگین متحرک ساده 50 روزه (50-SMA) متوقف کنند.

اگر بیت کوین بتواند در عبور از سطح 21,496 دلار (50-SMA) موفق باشد، احتمال رشد تا سطح 25,211 دلار وجود دارد؛ البته انتظار داریم تریدرهای خرسی در این سطح مقاومت شدیدتری از خود نشان دهند.

در صورتی که قیمت بیت کوین از سطح 21,946 دلار کاهش یابد، انتظار داریم این ارز را در 20,662 دلار ببینیم. شکست نزولی این سطح نیز راه را برای ریزش تا سطح 18,626 دلار باز خواهد کرد.

 

کازموس (ATOM/USDT)

در 17 شهریور نیز کازموس توانست از سطح مقاومتی 13.45 دلار عبور کند که نشان‌دهنده حمایت تریدرهای گاوی است. سطح مقاومت بعدی 20.30 دلار است که فاصله زیاد تا آن می‌تواند فرصت خوبی برای شکل‌گیری یک روند صعودی باشد.

اگر قیمت کازموس بتواند پس از یک روند نزولی کوتاه بازگشت دوباره‌ای از سطح 13.45 دلار داشته باشد، احتمال ایجاد یک روند صعودی و رسیدن به 17.20 و حتی 20.30 دلار وجود دارد.

در مقابل، شکل‌گیری روند صعودی در صورتی متوقف خواهد شد که تریدرهای خرسی بتوانند ATOM را از سطح 13.45 دلار کمتر کنند.

 

ایپ کوین (APE/USDT)

ایپ کوین بازگشت بسیار خوبی از سطح 4.17 دلار داشته که نشان از خرید شدید تریدرهای گاوی در کف‌های قیمتی دارد. این رخداد می‌تواند نشان‌دهنده اتمام روند اصلاح قیمتی باشد.

در صورتی که ایپ کوین بتواند علی‌رغم روند نزولی، از سطح 5 دلار (20-EMA) بازگشت خوبی داشته و از سطح 5.58 دلار عبور کند، انتظار داریم این ارز را در 7.80 دلار ببینیم.

از طرف دیگر، کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی از سطح 5 دلار شرایط را برای ریزش تا 4.17 دلار فراهم خواهد کرد.

 

چیلیز (CHZ/USDT)

چیلیز توانسته در عبور از سطح مهم 0.20 دلار 20-EMA موفق باشد که می‌تواند نشان از توقف روند نزولی باشد.

هم‌اکنون تریدرهای گاوی سعی دارند چیلیز را به سطح مقاومتی 0.26 دلار برسانند و تنها سد موجود در برابر رسیدن به این هدف، مقاومت احتمالی تریدرهای خرسی در 0.23 دلار است.

در مقابل، کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی سطح 0.20 دلار نیز راه را برای کاهش قیمت تا 0.18 دلار (50-SMA) فراهم خواهد کرد.

 

کوانت (QNT/USDT)

کوانت توانسته همچنان بالاتر از سطح 87.60 دلار باقی بماند که نشان‌دهنده حمایت تریدرهای گاوی و احتمال ایجاد یک روند صعودی است.

اگر کوانت بتواند همچنان بالاتر از سطح 105 دلار بماند، احتمال صعود تا 117 و 124 دلار نیز افزایش خواهد یافت. عبور از این سطح نیز راه را برای 130 دلار باز خواهد کرد.

کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی 100.8 دلار هم احتمال ریزش تا 87.60 دلار را افزایش می‌دهد.

توجه داشته باشید که این واچ لیست از سایت کوین تلگراف گرفته شده و نباید به منزله سیگنال خرید یا فروش قلمداد شود! لطفاً در معاملات خود آگاهانه و با مطالعه تصمیم‌گیری کنید.
به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا