ثبت نام اکسچنج
واچ لیست هفتگی ارزهای دیجیتال

واچ لیست هفتگی – 27 مهر

قیمت بیت کوین همچنان در بازه محدودی نوسان داشته و معامله می‌شود که امکان شکست قیمت کوتاه‌مدتی را برای ارزهای دیجیتال پالیگان، کوانت، او‌کی‌بی توکن و هوبی توکن ایجاد می‌کند.

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. این رشد را هم در افزایش سرمایه در گردش این بازار و هم در افزایش تعداد و تنوع پروژه‌ها شاهد بودیم.

در حال حاضر بیش 10,000 کوین و توکن در فضای ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند که در مقایسه با سایر بازارهای مالی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تریدینگ بیشتری را در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. با توجه به تغییرات بازار، ارزهای گوناگون در بازه‌های زمانی مختلف روند نزولی یا صعودی به خود می‌گیرند و شناسایی این روندها در هر بازه زمانی می‌تواند فرصت جذابی برای کسب درآمد باشد.

در نتیجه در واچ لیست بلاگ اکسچنج سیتکس قصد داریم به بررسی روند و پیش‌بینی عملکرد قیمتی 5 ارز مختلف هر هفته نگاهی داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین (BTC/USDT)

btc

علی‌رغم موفقیت بیت کوین برای گذر از سطح 19,689 دلار در میانگین متحرک ساده 50 روزه (50-SMA)، فشار فروش ایجاد شده توسط تریدرهای خرسی این ارز را در نهایت به پایین‌تر از سطح 19,387 دلار در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (20-EMS) رسانده است.

بیت کوین برای جلوگیری از سقوط بیشتر باید از خط روند عبور کند، در صورت وقوع این اتفاق احتمالاً بیت کوین را در 20,500 دلار و حتی 22,800 دلار خواهیم دید.

در صورتی که بیت کوین روند نزولی به خود گرفته و از سطح 18,843 دلار عبور کند، انتظار داریم بیت کوین را در قیمت‌های 18,125 و حتی 17,622 دلار ببینیم.

 

پالی‌گان (MATIC/USDT)

MATIC

چندروزی است که تلاش‌های پالی‌گان برای عبور از خط روند با مقاومت شدید تریدرهای خرسی مواجه شده است، اما بررسی حرکات قیمتی پالی‌گان از فعالیت شدید تریدرهای گاوی خبر می‌دهد.

اگر پالی‌گان در عبور از خط روند موفق باشد، احتمال صعود تا قیمت 0.94 دلار و سپس 1.05 دلار افزایش خواهد یافت.

در مقابل، ریزش قیمت از سطح فعلی شرایط را برای کاهش قیمت تا 0.69 دلار فراهم کرده و خطر سقوط تا سطوح 0.62 و 0.52 دلار را افزایش خواهد داد.

 

هوبی توکن (HT/USDT)

HT

در بازه 18 تا 22 مهر هوبی توکن توانست با رشد 101 درصدی از قیمت 4.07 دلار به 8.20 دلار برسد که نشان از تسلط کامل تریدرهای گاوی دارد. با افزایش شاخص نسبی قدرت، برخی از تریدرها دست به برداشت سود زدند که کاهش قیمت تا 6.61 دلار را به‌همراه داشت.

در صورتی که هوبی توکن بتواند دوباره از 6.61 روند صعودی را آغاز کند، احتمال رشد تا 8.20 و سپس 10 دلار وجود دارد.

از طرف دیگر، شکست نزولی سطح 6.64 دلار شرایط را برای ریزش تا 6.12 و سپس 5.63 دلار را فراهم خواهد کرد.

 

کوانت (QNT/USDT)

کوانت (QNT/USDT)

کوانت توانسته با عبور از سطح مقاومتی 162 دلار وارد روند صعودی ادامه‌داری شود که نشان از حمایت شدید تریدرهای گاوی است.

اگه کوانت بتواند پس از گذر از دوره اصلاح‌قیمتی پیش رو، دوباره از سطح 162 وارد روند صعودی شود، انتظار داریم این ارز را در 200 و حتی 230 دلار ببینیم.

در صورت کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی سطح 149.8 دلار در 20-EMA نیز کوانت 120 دلاری مورد انتظار است.

 

او کی بی کوین (OKB/USDT)

او کی بی کوین (OKB/USDT)

چندروزی است که توکن OKB بالاتر از میانگین‌های متحرک معامله می‌شود و شاخص نسبی قدرت نیز در ناحیه مثبت قرار دارد که نوید ایجاد یک روند صعودی را می‌دهد.

توکن OKB با مقاومت شدید تریدرهای خرسی در سطح 17.50 دلار مواجه شده است و در صورتی که در عبور از این سطح موفق باشد، انتظار داریم این ارز را در 20 و سپس 23.22 دلار ببینیم.

در مقابل، اگر سطح حمایتی 16.39 به‌صورت نزولی شکسته شود، شرایط برای ریزش تا سطح 15 دلار فراهم خواهد شد.

توجه داشته باشید که این واچ لیست از سایت کوین تلگراف گرفته شده و نباید به منزله سیگنال خرید یا فروش قلمداد شود! لطفاً در معاملات خود آگاهانه و با مطالعه تصمیم‌گیری کنید.
به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا