ثبت نام اکسچنج
واچ لیست هفتگی ارزهای دیجیتال

واچ لیست هفتگی – 28 شهریور

با توجه به جلسه پیش روی فدرال رزرو ایالات متحده و احتمال بالای افزایش نرخ بهره، بسیاری از تحلیل‌گران انتظار شکل‌گیری یک روند صعودی را در هفته جاری دارند.

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. این رشد را هم در افزایش سرمایه در گردش این بازار و هم در افزایش تعداد و تنوع پروژه‌ها شاهد بودیم.

در حال حاضر بیش 10,000 کوین و توکن در فضای ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند که در مقایسه با سایر بازارهای مالی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تریدینگ بیشتری را در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. با توجه به تغییرات بازار، ارزهای گوناگون در بازه‌های زمانی مختلف روند نزولی یا صعودی به خود می‌گیرند و شناسایی این روندها در هر بازه زمانی می‌تواند فرصت جذابی برای کسب درآمد باشد.

در نتیجه در واچ لیست بلاگ اکسچنج سیتکس قصد داریم به بررسی روند و پیش‌بینی عملکرد قیمتی 5 ارز مختلف هر هفته نگاهی داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین (BTC/USDT)

واچ لیست ارز دیجیتال بیت کوین

با اینکه بیت کوین توانست در 25 شهریور از 19,320 دلار گذر کرده و تا 20,000 دلار رشد کند؛ اما فعالیت شدید تریدرهای خرسی در سطوح بالایی، از رشد بیشتر این ارز جلوگیری کرده و باعث ریزش مجدد آن شده‌اند.

در حال حاضر نیز سطح 21,605 دلار بسیار مهم است و اگر بیت کوین در عبور از این سطح موفق باشد، انتظار داریم این ارز را در 25,211 دلار ببینیم.

در مقابل، ادامه‌دار بودن روند کاهشی بیت کوین و شکست نزولی سطح 19,320 دلار نیز شرایط را برای ریزش تا 18,510 دلار فراهم خواهد کرد.

 

ریپل (XRP/USDT)

واچ لیست ارز دیجیتال ریپل

چندروزی است که ریپل در بازه 0.30 تا 0.39 دلار جابجا می‌شود و گذر صعودی از این بازه می‌تواند شکل‌گیری یک روند گاوی را به‌همراه داشته باشد.

اگر ریپل در عبور صعودی از سطح 0.39 دلار موفق باشد، احتمالاً این ارز را در 0.48 دلار ببینیم.

از طرف دیگر، کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی سطح 0.35 دلار هم روند تثبیت ریپل را طولانی‌تر خواهد کرد.

 

چین لینک (LINK/USDT)

واچ لیست ارز دیجیتال چین لینک

چین لینک نیز چند هفته است که بین 5.50 تا 9.50 دلار جابجا می‌شود و بررسی میانگین‌های متحرک و شاخص نسبی قدرت، نشان از افزایش قدرت تریدرهای گاوی دارد.

اگر چین لینک در عبور از سطح 8.30 دلار موفق باشد، راه رشد تا سطح 9.50 دلار باز خواهد بود. شکست صعودی این سطح نیز در نهایت منجر به شکل‌گیری یک روند گاوی خواهد شد.

در مقابل، کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی سطح 7.57 دلار نیز شرایط را برای ریزش تا 7 و حتی 6.20 دلار فراهم خواهد کرد.

 

ایاس (EOS/USDT)

واچ لیست ارز دیجیتال ایاس

علی‌رغم شکست نزولی سطح حمایتی 1.44 دلار در 24 شهریور، فعالیت شدید تریدرهای گاوی در کف‌های قیمتی از شکست سطح 1.34 دلار جلوگیری کرده است.

برای شکل‌گیری یک روند صعودی، ایاس باید از سطح 1.50 دلار عبور کند؛ در این صورت، شرایط رشد تا 1.86 دلار فراهم خواهد بود.

از طرف دیگر، کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی سطح 1.34 دلار نیز منجر به ریزش تا 1.24 و حتی 1 دلار خواهد شد.

 

تزوس (XTZ/USDT)

واچ لیست ارز دیجیتال تزوس

علی‌رغم شکست نزولی سطح 1.57 دلار در 22 شهریور، تریدرهای خرسی در ایجاد یک روند ناموفق بوده‌اند که نشان‌دهنده حمایت تریدرهای گاوی است.

اگه تزوس بتواند از سطح 1.57 دلار عبور کند، احتمال رشد تا 1.66 دلار افزایش خواهد یافت. عبور از این سطح مقاومتی نیز راه را برای صعود تا 2 و حتی 2.36 دلار باز خواهد کرد.

کاهش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی سطوح 1.50 و 1.40 دلار نیز احتمال تزوس 1.20 دلاری را افزایش خواهد داد.

 

توجه داشته باشید که این واچ لیست از سایت کوین تلگراف گرفته شده و نباید به منزله سیگنال خرید یا فروش قلمداد شود! لطفاً در معاملات خود آگاهانه و با مطالعه تصمیم‌گیری کنید.
به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا