ثبت نام اکسچنج
واچ لیست هفتگی ارزهای دیجیتال

واچ لیست هفتگی – 6 تیر

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. این رشد را هم در افزایش سرمایه در گردش این بازار و هم در افزایش تعداد و تنوع پروژه‌ها شاهد بودیم.

در حال حاضر بیش 10,000 کوین و توکن در فضای ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند که در مقایسه با سایر بازارهای مالی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تریدینگ بیشتری را در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. با توجه به تغییرات بازار، ارزهای گوناگون در بازه‌های زمانی مختلف روند نزولی یا صعودی به خود می‌گیرند و شناسایی این روندها در هر بازه زمانی می‌تواند فرصت جذابی برای کسب درآمد باشد.

در نتیجه در واچ لیست بلاگ اکسچنج سیتکس قصد داریم به بررسی روند و پیش‌بینی عملکرد قیمتی 5 ارز مختلف هر هفته نگاهی داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین (BTC/USDT)

بیت کوین

بازگشت قیمت کوتاه‌مدت بیت کوین با مقاومت نسبتاً زیادی در قیمت 22,000 دلار مواجه شده و این در حالی است که تریدرهای خرسی سعی دارند قیمت بزرگترین ارز دیجیتال بازار را از 20,000 دلار کمتر کنند.

اگر تریدرهای گاوی در حمایت از قیمت 20,000 دلار موفق باشند، انتظار داریم بیت کوین را در 23,155 دلار و سپس در قیمت 27,424 دلار در میانگین متحرک ساده 50 روزه (20-SMA) ببینیم.

در مقابل اگر تریدرهای خرسی بتوانند قیمت بیت کوین را از 20,000 دلار کمتر کنند، احتمالاً بیت کوین تا 17,622 دلار نیز ریزش کند.

یونی سواپ (UNI/USDT)

یونی

با اینکه یونی سواپ توانست در 28 خرداد بازگشت خوبی داشته و از 3.33 دلار به 6.08 دلار برسد، اما مقاومت تریدرهای خرسی در این قیمت بسیار شدید بوده است.

اگر تریدرهای گاوی بتوانند قیمت 6.08 را بشکنند، می‌توانند با ایجاد یک روند صعودی، یونی سواپ را به 8 دلار و سپس 10 دلار برسانند.

از طرف دیگر، اگر قیمت یونی سواپ روند نزولی گرفته و از 4.90 دلار در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (20-EMA) کمتر شود، احتمال رسیدن به 4 دلار بسیار بالاست.

استلار (XLM/USDT)

استلار

مدتی است که استلار در روند نزولی قدرتمندی گیر افتاده و تریدرهای گاوی سعی دارند یک کف قیمتی جدید در 0.10 دلار ایجاد کنند. شایان ذکر است که این تریدرها توانستند استلار را از 0.12 دلار در EMA-20 بالاتر ببرند اما در شکست صعودی قیمت 0.13 در 50-SMA ناکام ماندند.

اگر تریدرهای گاوی بتوانند استلار را از قیمت 0.13 دلار در SMA-50 بیشتر کنند، استلار می‌تواند با ایجاد یک روند صعودی، تا قیمت 0.15 دلار رشد کند.

در مقابل، اگر قیمت استلار از 0.12 دلار در 20-EMA کمتر شود، احتمالاً این ارز تا 0.11 دلار ریزش خواهد کرد.

تتا (THETA/USDT)

تتا

چند روزی است که تتا در بازه قیمتی 1 تا 1.55 دلار گیر افتاده است و این در حالی است که هر چه این ارز بیشتر در این بازه باقی بماند، شدت و قدرت روند صعودی بعد از آن بیشتر خواهد بود. بررسی میانگین‌های متحرک و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نشان می‌دهد که تریدرهای گاوی دست بالاتری نسبت به تریدرهای خرسی دارند.

اگر تریدرهای گاوی بتوانند قیمت تتا را از 1.55 دلار بیشتر کنند، انتظار شکل‌گیری یک روند صعودی را داریم که می‌تواند تتا را تا 2.10 دلار برساند.

از طرف دیگر، اگر قیمت تتا همچنان کمتر از 1.55 دلار باقی بماند، این ارز دیجیتال برای مدت بیشتری در بازه 1 تا 1.55 دلار محبوس خواهد ماند.

هلیوم (HNT/USDT)

هلیوم

هلیوم یک الگوی مثلث متقارن را ایجاد کرده که عموماً بیانگر ادامه‌داشتن روند فعلی است، اما می‌تواند نشان‌دهنده تغییر روند نیز باشد. بررسی میانگین‌های متحرک و RSI این ارز نیز نشان از شانس بیشتر تریدرهای گاوی برای موفقیت دارد:

اگر تریدرهای گاوی بتوانند قیمت هلیوم را از سطح مقاومت فعلی بیشتر کنند، احتمالاً تتا را در 16.50 و سپس 18.50 دلار خواهیم دید.

از سوی دیگر، اگر قیمت هلیوم از 10.50 دلار در 20-EMA کمتر شود، انتظار کاهش قیمت این ارز تا سطح حمایتی الگوی مثلثی را داریم.

توجه داشته باشید که این واچ لیست از سایت کوین تلگراف گرفته شده و نباید به منزله سیگنال خرید یا فروش قلمداد شود! لطفاً در معاملات خود آگاهانه و با مطالعه تصمیم‌گیری کنید.

.

4.7/5 - (4 امتیاز)
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا