ثبت نام اکسچنج
واچ لیست هفتگی ارزهای دیجیتال

واچ لیست هفتگی – 7 شهریور

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. این رشد را هم در افزایش سرمایه در گردش این بازار و هم در افزایش تعداد و تنوع پروژه‌ها شاهد بودیم.

در حال حاضر بیش 10,000 کوین و توکن در فضای ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند که در مقایسه با سایر بازارهای مالی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تریدینگ بیشتری را در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. با توجه به تغییرات بازار، ارزهای گوناگون در بازه‌های زمانی مختلف روند نزولی یا صعودی به خود می‌گیرند و شناسایی این روندها در هر بازه زمانی می‌تواند فرصت جذابی برای کسب درآمد باشد.

در نتیجه در واچ لیست بلاگ اکسچنج سیتکس قصد داریم به بررسی روند و پیش‌بینی عملکرد قیمتی 5 ارز مختلف هر هفته نگاهی داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین (BTC/USDT)

با اینکه طی چند روز گذشته تریدرهای گاوی در حفظ سطح حمایتی این ارز دیجیتال موفق بوده‌اند، اما عدم موفقیت بیت کوین در عبور از سطح 21,806 دلار در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (20-EMS) نشان از عدم اعتماد این تریدرها به بیت کوین دارد.

با توجه به احتمال زیاد ریزش بیت کوین به سطح 18,910 یا 18,626 دلار، تنها در صورتی روند ریزشی متوقف خواهد شد که این ارز بتواند از این بازه بازگشت داشته باشد؛ در این صورت احتمال صعود تا 22,340 و حتی 25,211 دلار وجود دارد.

در مقابل، ریزش از سطح 18,626 دلار نیز شرایط را برای سقوط تا 17,622 دلار فراهم خواهد کرد؛ در این صورت روند نزولی نیز ادامه‌دار خواهد بود.

پالی‌گان (MATIC/USDT)

پالی‌گان توانسته بازگشت خوبی از سطح حمایتی خود داشته باشد که احتمال رِنج زدن را برای چند روز افزایش می‌دهد.

تریدرهای گاوی سعی دارند از سطح میانگین‌های متحرک در 0.84 دلار عبور کنند و در صورتی که موفق شوند، احتمال رشد تا 1.05 دلار بسیار بالا خواهد بود.

از طرف دیگر، ریزش قیمت از سطح 0.84 دلار نیز راه برای سقوط تا 0.75 و حتی 0.63 دلار باز خواهد کرد.

کازموس (ATOM/USDT)

کازموس در هفته گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته ضمن حفظ سطح حمایتی 10 دلار، از قیمت 10.58 دلار در میانگین متحرک ساده 50 روزه (50-SMA) نیز بالاتر بماند.

اگر این ارز بتواند ضمن دفاع از سطوح مذکور از قیمت 11.39 در 20-EMA عبور کند، با کاهش فشار فروش، انتظار رشد این ارز تا 12.50 و حتی 13.45 دلار را داریم.

در مقابل، کاهش قیمت کازموس از سطح فعلی و شکست نزولی 10 دلار شرایط را برای ریزش تا 8.50 دلار فراهم خواهد کرد.

مونرو (XMR/USDT)

مونرو همچنان بالاتر از سطح حمایتی بسیار مهم 142 دلار قرار دارد که احتمال افزایش فشار خرید توسط تریدرهای گاوی را افزایش می‌دهد.

اگر این ارز در عبور از قیمت 153 دلار در 20-EMA موفق باشد، روند نزولی متوقف شده و احتمال رشد آن تا 158 و حتی 174 دلار وجود دارد.

از طرف دیگر، ریزش قیمت از سطح 142 دلار نیز راه را برای کاهش قیمت تا 132 و سپس 117 دلار باز خواهد کرد.

چیلیز (CHZ/USDT)

چیلیز طی سه هفته گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و علی‌رغم روند نزولی بازار، توانسته رفتار صعودی از خود نشان دهد.

اگر تریدرهای گاوی بتوانند این ارز را به بالاتر از سطح 0.26 دلار ببرند، احتمال ادامه‌یافتن روند صعودی و رسیدن به 0.33 دلار نیز افزایش خواهد یافت.

ریزش قیمت از سطح فعلی و شکست نزولی قیمت 0.19 دلار در 20-EMA نیز شرایط را برای سقوط تا 0.15 دلار فراهم خواهد کرد.

توجه داشته باشید که این واچ لیست از سایت کوین تلگراف گرفته شده و نباید به منزله سیگنال خرید یا فروش قلمداد شود! لطفاً در معاملات خود آگاهانه و با مطالعه تصمیم‌گیری کنید.
به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا