ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

ولز فارگو: ارز دیجیتال وارد فاز پذیرش فوق‌العاده شده است

شرکت هلدینگ خدمات مالی و بانکداری آمریکایی  Wells Fargoاعتقاد دارد که ارزهای دیجیتال سرمایه‌هایی ماندگار هستند که وارد مرحله مقبولیت جهانی و عمومی شده‌اند.

این تیم جهانی سرمایه‌گذاری اضافه کرد که ارزهای دیجیتال از زمان ظهور خود، الگوی پذیرشی مشابه با الگوی پذیرش فناوری‌های جدید، من جمله اینترنت، را دنبال کرده‌اند.

انستیتو سرمایه‌گذاری ولز فارگو در هفته‌ جاری، یک گزارش اختصاصی را با عنوان “درک ارز دیجیتال” منتشر کرد. این گزارش به دنبال پاسخ‌دهی به این سوال است که “آیا برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دیر است یا زود؟”.

تیم ولز فارگو توضیح داد: “ما اعتقاد داریم که امروزه ارزهای دیجیتال، با این حال که هنوز در ابتدای سیر تکامل سرمایه‌گذاری خود در قرار دارند، دارایی‌هایی با‌ثبات هستند.”

آنها اضافه کردند: “پیشنهاد ما در فضای فعلی، که چشم‌انداز سرمایه‌گذاری هنوز در حال بلوغ است، قراردادن سرمایه در فضاهایی خصوصی اما بااستفاده از مدیریت حرفه‌ای است.

تیم تحقیقات درادامه افزود:

“ما ارز دیجیتال را در مراحل آغازی سرمایه‌گذاری می‌بینیم، و نه در مراحل بدوی، به همین دلیل نیز تأکید بر آموزش سرمایه‌گذاران داریم. این زاویه دید ما نیز قدرت گرفته از میزان به‌کار گرفته شدن ارزهای دیجیتال در سطح جهان است که به سرعت از میزانی ناچیز به میزانی قابل توجه شتاب گرفت.”

آنالیزگرهای ولز فارگو همچنین متذکر شدند که برای سرمایه‌گذاران امروز که تلاش دارند تا بدانند آیا هنوز برای سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال زود است یا نه، منطقی است تا به سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید در نیمه دوم قرن 19 نگاهی بیاندازند. آنها اضافه کردند:

“در آن زمان اینترنت به فاز پذیرش فوق‌العاده خود وارد شد و هیچ‌وقت نیز به عقب بازنگشت. به نظر می‌رسد این روزها ارزهای دیجیتال در وضعیت و مرحله مشابهی با اینترنت قرار گرفته‌اند. ما امیدواریم که بیشتر شدن شفافیت نظارت و تحلیل در سال 2022، گزینه‌های باکیفیت‌تری از سرمایه‌گذاری را برای همگان به‌ همراه داشته باشد.”

با این وجود این شرکت پیشنهاد کرد که: “سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال امروز یک گزینه انتخابی است و به دلیل اینکه هنوز این بازار در حال تکامل و بلوغ است، توصیه می‌کنیم که صبور باشید و بدون تحقیق و بررسی و مشاوره با متخصصان حرفه‌ای تمام سرمایه‌ خود را در آن وارد نکنید. برای زمان فعلی، علاقه‌مندان به این حوزه تنها بایستی روش‌هایی با امکان قراردهی شخصی دارایی (غیر‌امانی) و مدیریتی حرفه‌ای برای آن را درنظر بگیرند.”

ولز فارگو، از آگوست سال گذشته (2021)، پیشنهاد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال را به مشتریان خود آغاز کرد.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا