ثبت نام اکسچنج
اخباراخبار آلت کویناخبار بیت کوین

همکاری کمپانی گیمینگ YGG با پلتفرم وب3 Strider برای مجهز کردن جوامع خلاق به ابزارها و منابعDAO

کمپانی YGG (Yield Guild Games) شروع به همکاری مشترک با پلتفرم وب3 Strider کرد. این پلتفرم ابزارها و منابع دائو (سازمان‌های غیرمتمرکز خودمختار) را برای گروه‌های خلاق و مبتکر تأمین می‌کند تا بتوانند ایده‌های خود را اجرا کرده و در مقیاس‌های مختلف توسعه دهند. استرایدر از قدرت خلاقیت انجمن‌های متخصص برای ایجاد انواع جهان‌های مجازی، دنیاهای داستانی و بازی‌هایی که مبتنی بر NFT هستند استفاده می‌کند.

در نتیجه این مشارکت، اعضا و کاربران YGG می‌توانند در ماهیت و روند تولید بازی‌ها و جهان‌های مجازی جدید با توسعه‌دهندگان همکاری داشته باشند. افراد مختلف با دسترسی سریع و شفاف به گروه‌های سازنده مالکیت‌های فکری (معنوی) جدید برای صنعت سرگرمی و بازی قادر خواهند بود تا در آنها سرمایه‌گذاری کرده یا به ساخت و تولید آنها کمک کنند.

همچنین قوانین و ویژگی‌های DAO، به عنوان یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار، اجازه این کار را به پروژه‌ها می‌دهد تا به‌عنوان یک «دائوِ زیرمجموعه» در پلتفرم استرایدر قرار گرفته و به‌طور مستقل و غیرمتمرکز فعالیت کنند.

تیم موسسان استرایدر از ستارگان و افراد بسیار باتجربه‌ای در صنعت بازی و سرگرمی تشکیل شده است. اعضای اصلی هیأت مدیره Strider شامل اندرو گرین، نیک براشیا، مایکل کالا و لیندا لامونتین است. اندرو گرین، یکی از مؤسسان و مدیر عامل استرایدر درباره این مشارکت گفت:

“وب3 تعریف جدیدی را از مالکیت و کار ارائه کرده و قدرت را به انجمن‌ها و سازندگان بازمی‌گرداند.

YGG استاندارد طلایی قدرت‌بخشی به جامعه و درآمدزایی از بازی است و ما بسیار مفتخریم که YGG با ما در به‌کارگیری توانایی خلاقیت جوامع سرمایه‌گذاری مشارکت کرده است.”

استرایدر اخیراً یک افزایش بذر (seed) 3 میلیون دلاری را اعلام کرد و این تصمیم خود را انقلابی غیرمتمرکز از نوع تأمین مالی جمعی خواند. این پلتفرم خبر از این داد که قصد دارد از طریق DAO عضویت و مالکیت پروژه‌ها را بین هر دو گروهِ سازندگان و کاربران به اشتراک بگذارد.

علاوه بر YGG، سرمایه‌گذاران و کمپانی‌های سرشناس دیگری نیز مانند Decasonic ،Scalar Capital ،Sfermion ،Metaorient و برخی از مؤسسان پالیگان و اکسی اینفینیتی با پلتفرم استرایدر در این راه همکاری کرده‌‌اند.

Strider ابزارها و خدمات دائو جدیدی را مانند پرداخت‌ به مشارکت‌کنندگان، جوایز خلاقیت، خزانه قابل برنامه‌ریزی، صدور توکن، زیرساخت‌های حاکمیتی سطحی و تغییر در کیفیت و نوع تجربه کاربری و مکانیزم‌‌های رأی‌گیری برای تولیدات خلاقانه تأمین و ارائه خواهد کرد.

به این نوشته امتیاز دهید.
ثبت نام اکسچنج ثبت نام اکسچنج

آوا اشرفی

آوا اشرفی هستم یک نِرد :) حوزه‌های مختلف فناوری و آینده‌پژوهی مواردی هستن که من هرگز از دنبال کردنشون خسته نمی‌شم؛ به نظرم دنبال کردن تکنولوژی مثل خوردن آب از دریاست، هر چی بیشتر ازش بخوری، تشنه‌تر میشی. ;)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا